INTERNATIONAL CENTER OF EVENTS I PTAK WARSAW EXPO ŁĄCZĄ SIŁY

Jedną z najważniejszych zasad biznesu jest to, że kto stoi w miejscu, ten się cofa. Właśnie dlatego z wielką radością informujemy, że największe Targi Branży Fitness w Polsce i Europie – FIWE Fitness Trade Show – robią kolejny krok w dynamizacji działań i łączą siły z PTAK WARSAW EXPO, czyli właścicielem hal targowych w Nadarzynie.

Celem fuzji jest rozwój branży fitness w wymiarze krajowym i międzynarodowym poprzez wykorzystanie wszystkich atutów i ogromnego potencjału, który dają infrastruktura i rozwiązania technologiczne gwarantowane przez PTAK WARSAW EXPO.

Połączenie największych atutów obu podmiotów to stworzenie wydarzenia, którego jeszcze w Europie nie było. Zespół FIWE Fitness Trade Show odpowiadać będzie za stronę promocyjną i handlową. Wsparcie techniczne i infrastrukturalne event zyska dzięki grupie PWE.

Nasz wspólny cel to dynamiczny rozwój branży fitness i jeszcze większa integracja środowiska biznesowego. Dzięki połączeniu FIWE Fitness Trade Show z PTAK WARSAW EXPO propagowanie zdrowego stylu życia, promocja fitness w każdej postaci, a także edukacja w tym zakresie wejdzie na jeszcze wyższy poziom.

Jesteśmy pewni, że wspólne działanie zespoi branżę fitness, pobudzi koniunkturę, a FIWE Fitness Trade Show będzie dzięki niemu rozpoznawalne w całej Europie. Razem będziemy mocniejsi!

9. edycja FIWE Fitness Trade Show odbędzie się w dniach 10-11 września 2022.

Hasło naczelne? „Sex Battle”, czyli rywalizacji płci. Przygotowane zostaną atrakcje zarówno dla panów, jak i dla pań. Nie zabraknie również konkursów i konkurencji, w których uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje siły. Co jeszcze czeka na odwiedzających? Jeszcze więcej wystawców, zawodów sportowych, koncertów i atrakcji! Wszystko to w nowym miejscu – PTAK Warsaw Expo, dzięki któremu FIWE będzie jeszcze bardziej imponujące!

Zapraszamy już dziś!

FIWE Fitness Trade Show
10-11 września 2022
PTAK Warsaw Expo
Więcej informacji: https://www.fiwe.pl