KOBIECA I MĘSKA STRONA SPORTU PODCZAS FIWE 2022 SEX BATTLE

Kolejna edycja FIWE Fitness Trade Show będzie inna niż wszystkie. Tym razem chcemy podkreślić, że sport jest dla wszystkich. Na uczestników czekają nie tylko walki na żywo, pokazy mody i spotkania z gwiazdami, ale również specjalnie przygotowane strefy – dla kobiet i mężczyzn. Hasło wydarzenia? Sex Battle!

Sport jest inkluzywny, łączy, a nie dzieli. Jest dla wszystkich. Jest przestrzenią bezpieczną, gdzie każdy powinien czuć się swobodnie i znaleźć coś dla siebie. I choć często wydaje się, szczególnie w kulturystyce i sportach siłowych, że mężczyźni są w nim w przewadze, to kobiety również mają głos.

NOWOŚCI NA FIWE 2022

Kolejna edycja FIWE 2022 odbędzie się pod hasłem Sex Battle. Każdy z uczestników i każda z uczestniczek może się więc szykować na… rywalizację płci w postaci challengów i quizów podczas wydarzenia. Która okaże się lepsza? Wyniki będzie można śledzić na bieżąco w czasie FIWE!

Poza znanymi wcześniej atrakcjami (zawody kulturystyczne, walki i turnieje na żywo – spotkania z gwiazdami, bogata strefa wystawiennicza, konferencje tematyczne) zorganizowane zostaną również specjalne strefy dedykowane kobietom i mężczyznom, jak i panele, które przybliżą tematykę sportową oraz dietetyczną bliską obu płciom.

Nowością podczas FIWE będą Warsztaty Pole Dance prowadzone przez mistrzynię Polski i Europy Pole Sport Kasię Bielecką. Kasia na co dzień pracuje jako instruktor prowadząc zajęcia, lekcje oraz warsztaty w wielu miastach w Polsce. We wrześniu będziecie miały okazję poznać tę fascynującą dyscyplinę, a także nauczyć się kilku figur na rurce pod okiem mistrzyni!

Dla Panów przygotowujemy ogrom emocji podczas Turnieju Brazylijskiego Ju Jitsu. To sztuka walki wywodząca się z judo i zapasów. Wzbogacona jest o techniki, które umożliwiają powalenie przeciwnika na ziemię i uzyskanie nad nim całkowitej kontroli poprzez zablokowanie jego ruchów. W tym celu stosuje się dźwignie, duszenia i chwyty unieruchamiające. Podczas FIWE będziecie mieli okazję obejrzenia tych zmagań!

Kolejną nowością podczas FIWE 2022 będzie konferencja przygotowana specjalnie pod potrzeby zawodników sportów walki. Poszukamy również twarzy dziesiątej, jubileuszowej edycji FIWE Fitness Trade Show, która stanie przed szansą kontaktu z profesjonalną agencją modelek i modeli.

NAJAKTUALNIEJSZE TEMATY DLA MIŁOŚNIKÓW FITNESS

Co więcej, podczas FIWE 2022 uczestnicy będą mogli przyswoić najaktualniejszą wiedzę z zakresu fitness. Jak powinien wyglądać trening w insulinooporności? Jak ćwiczyć w trakcie PMS? Jaka aktywność fizyczna sprzyja normalizacji hormonów tarczycy i dobrze działa na chorobę Hashimoto? W jaki sposób joga pomaga na bóle menstruacyjne i jak dobrać ciężary, by wysmuklić wybrane partie ciała? Te tematy między innymi podczas konferencji FIWE poruszą najlepsi specjaliści w Polsce.

BIZNESOWA STRONA BRANŻY FITNESS

Jak co roku FIWE będzie kompendium wiedzy z zakresu prowadzenia biznesu w branży fitness. Konferencje tematyczne, debaty ekspertów i rozbudowane case studies to baza, na której łatwiej jest uczynić kolejne kroki w rozwoju firmy.

Jaka tematyka zostanie poruszona podczas prelekcji? Doświadczeni mówcy z wieloma sukcesami w branży skupią się między innymi na wadach i zaletach ryczałtu, analizie rynku w kontekście najskuteczniejszych działań marketingowych w branży fitness czy też na efektywnym planie na rozwój własnej działalności w branży fitness. Ponadto, zdradzą sposoby nawet trzykrotnego zwiększenia zarobku w zawodzie trenera personalnego na przestrzeni kilku tygodni oraz powiedzą, jak zmodyfikować lejek sprzedaży w social mediach, by cieszyć się dużą efektywnością reklamy.

FIWE 2022 Sex Battle

9. edycja FIWE Fitness Trade Show odbędzie się w dniach 10-11 września 2022.

Hasło naczelne? „Sex Battle”, czyli rywalizacji płci. Przygotowane zostaną atrakcje zarówno dla panów, jak i dla pań. Nie zabraknie również konkursów i konkurencji, w których uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje siły. Co jeszcze czeka na odwiedzających? Jeszcze więcej wystawców, zawodów sportowych, koncertów i atrakcji! Wszystko to w nowym miejscu – PTAK Warsaw Expo, dzięki któremu FIWE będzie jeszcze bardziej imponujące!

Zapraszamy już dziś!

FIWE Fitness Trade Show
10-11 września 2022
PTAK Warsaw Expo
Więcej informacji: www.fiwe.pl

Sprawdź nas również na Facebooku:

FIWE FITNESS TRADE SHOW