Spotkania z gwiazdami, Ninja Series, kulturystyka i wiele innych atrakcji. Tak upłynęła dziesiąta, jubileuszowa edycja FIWE Fitness Trade Show

Jubileusze należy świętować hucznie. Tak też było w przypadku wyjątkowej, dziesiątej edycji FIWE Fitness Trade Show, czyli najważniejszej imprezy branży fitness w Europie Środkowo-Wschodniej. W dniach 9-10 września w Ptak Warsaw Expo zaroiło się od gwiazd sportu i kulturystyki.

Słodkiewicz Classic, Ninja Warrior, Warszawska Granda, Hyrox i wiele innych atrakcji. Tak wyglądała jubileuszowa edycja FIWE Fitness Trade Show

Nie ma w Polsce i Europie eventu tak nastawionego na miłośników kulturystyki i aktywności fizycznej jak FIWE Fitness Trade Show. Dziesiąta edycja wydarzenia obfitowała w atrakcje. Odwiedzający mogli podziwiać najlepszych kulturystów podczas zawodów Słodkiewicz Classic i Otwartych Mistrzostw Polski NPC Worldwide & Debiuty FIWE. O ich podwyższony poziom emocji zadbali również atleci startujący w konkurencjach Ninja Series, czyli najbardziej wymagających torów przeszkód na świecie. Jakby tego było mało, odbyły się również zmagania Warszawskiej Grandy i te organizowane przez Polski Związek Przeciągania Liny.

FIWE charakteryzuje się tym, że odwiedzający nie tylko podziwiają profesjonalistów, ale również sami biorą udział w aktywnościach fizycznych. W tym roku mogli uczestniczyć w Wielkim Treningu organizowanym przy współpracy z siecią Zdrofit, poznać sekwencje taneczne autorstwa Tony’ego Stone’a, treningi Piotra Galusa, Eli Furman czy Kamili i Kacpra Rybaków, jak również przetestować swoją sprawność z Hyrox.

Dodatkowo brali udział w Konferencji Diet & Training czy Kongresie Branży Fitness, które były platformą do wymiany informacji, samorozwoju i dialogu z najbardziej uznanymi specjalistami w Polsce. Na przybyłych czekała również Strefa Meet & Greet, w której można było się spotkać między innymi z Natalią Górską, Mają Nowakowską, Sarą Jezuit, Kevinem Levrone (FA Nutrition), Marcinem Zielińskim (FA Nutrition), Krystianem Wolskim (FA Nutrition), Mariuszem Tomczukiem (FA Nutrition), Mateuszem Leśniakiem (FA Nutrition), Łukaszem Killerem (FA Nutrition), Stellą Staniszewską, Arturem Sieńko i Dawidem Wachelką.

Olbrzymie zainteresowanie dziesiątą edycją FIWE Fitness Trade Show

Miniona edycja FIWE Fitness Trade Show po raz kolejny udowodniła, że branża kulturystyki i fitness mocno się rozwija. W czasie dwóch dni wydarzenia event odwiedziło 12287 uczestników, którzy brali udział w wydarzeniach towarzyszących i zaznajamiali się z ofertami 141 wystawców.

Sukces tej edycji przekłada się na myślenie o kolejnej. Więcej informacji o następnej odsłonie FIWE już wkrótce!