RAPORT FIWE FITNESS TRADE SHOW 2021

8. edycja FIWE Fitness Trade Show: Music Edition już za nami. Rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnej 9. edycji targów. Krok po kroku odsłaniamy coraz więcej informacji dotyczących przyszłej edycji.

9. edycja wydarzenia z pewnością będzie dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Coraz więcej dyscyplin sportowych zarówno w wydarzeniach towarzyszących jak i w kategoriach wystawców wydarzenia. Będzie to edycja przełomowa, łączona wszystkich miłośników sportu.

FIWE Fitness Trade Show to szansa dla każdej marki sportowej na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. Dzięki udziałowi w wydarzeniu wzmocnisz wizerunek swojej marki na rynku oraz zaprezentujesz swoje produkty lub usługi i otrzymasz natychmiastowy feedback. Udział w targach to przede wszystkim szansa na stworzenie przenośnego punktu sprzedaży.

FIWE oferuje również szeroki wachlarz działań marketingowych, dzięki którym zaoszczędzisz budżet.

RAPORT FIWE FITNESS TRADE SHOW 2021

Na stronie internetowej dostępny jest RAPORT FIWE, w którym zawarte zostały najważniejsze liczby z ostatniej edycji FIWE.

Kliknij przycisk POBIERZ RAPORT znajdujący się w prawym dolnym rogu, wypełnij puste pola – raport otrzymasz na podany adres mailowy.

FIWE Fitness Trade Show

9. edycja | 10-11 września 2022

Expo XXI

fiwe.pl