Praca z ciężarem własnego ciała daje efekty! Poznaj Tiger Street Workout

Sobota, 10.09.2022, godz. 10:00 - 18:00Niedziela, 11.09.2022, godz. 10:00 - 18:00

Partner Tytularny:

Podczas 9. edycji FIWE Fitness Trade Show odbędą się Tiger Street Workout Poland Championships. Czym one są? Zmaganiami z ciężarem własnego ciała przy wykorzystaniu… zabudowy miejskiej. To wyjątkowy sposób na zbudowanie sprawności fizycznej.

Tiger Street Workout Poland Championships na FIWE

Zmagania Tiger Street Workout Poland Championships na FIWE Fitness Trade Show odbędą się 10 i 11 września w godzinach 10:00 - 18:00. Ten sport to wyjątkowa okazja do tego, by wypracować siłę, sylwetkę marzeń, a także nauczyć się korzystać z tego, co oferuje miasto. Choć coraz częściej w większych ośrodkach można spotkać się z dedykowanymi miłośnikom tej dyscypliny parkami, to nie jest to codzienność. Tym cenniejsze jest wykorzystanie tego, co dookoła nas, bowiem street workout to świetna alternatywa w treningu siłowym, sztukach walki, atletyce i parkourze.

Podczas FIWE będzie można zaczerpnąć inspiracji od najlepszych, którzy zmierzą się w walce o tytuł mistrza Polski.

Maksym i Karla Riznyk - małżeństwo, które połączył sport

Tiger Street Workout Poland Championships przebiegać będą pod czujnym okiem jednych z największych ekspertów w tej dziedzinie sportu w Polsce, czyli Maksyma i Karli Riznyków. Poza miłością tę parę połączyła pasja do sportu. Największym ich celem było stworzenie szkoły, która w sposób profesjonalny zajmie się street workoutem i spopularyzuje tę dyscyplinę w Polsce. Ich założona w 2016 roku placówka w Krakowie ma na koncie znakomite sukcesy. Jedna z klubowiczek – Barbara Kumor – została wicemistrzynią świata, a inna, Nina Pawelec, mistrzynią Polski i trzecią zawodniczką globu.

Maksym i Karla żyją na co dzień promowanymi przez siebie ideami. Wyznają holistyczne podejście do sportu – prowadzą zdrowy tryb życia, motywują innych do zmian, stawiają na rozwój i doskonalenie się poprzez sport. Przygląda się temu ich synek, który od urodzenia jest na każdym treningu rodziców. Wszystko po to, by już od najmłodszych lat zaszczepiać w nim miłość do sportu.

Już dziś kup bilet na dziewiątą edycję FIWE Fitness Trade Show i zobacz zmagania mistrzów street workoutu! Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: fiwe.pl/kup-bilet.

Źródło: https://www.facebook.com/swpchamps