Ninja Series - We are the ChampionsTrzeci event ligowy Ninja Series SEASON 1

Sobota, godzina 8:45 – 19.00. Niedziela, godzina 8:00 - 20:00.

Współcześni Ninja pojawią się na FIWE Fitness Trade Show! Zobacz zmagania najsilniejszych

Chyba nie ma osoby, która z zapartym tchem nie śledzi zmagań Ninja Series. Skomplikowany, wykańczający fizycznie tor przeszkód i tylko jedna szansa na to, by odnieść sukces. W ciągu dwóch dni FIWE Fitness Trade Show stanie się areną zmagań najlepszych w Polsce zawodników.

Skoki między drążkami, równoważnie, przechodzenie po cliffhangerze, podciąganie się na granicy ludzkich możliwości – to wszystko czeka na uczestników zmagań Ninja Series w czasie FIWE Fitness Trade Show. Specyfika zmagań współczesnych wojowników opiera się na dwóch czynnikach – wyjątkowej sprawności fizycznej i sprycie, który pozwoli na to, by w kryzysowych warunkach znaleźć najlepszą drogę do tego, by pokonać skomplikowany tor przeszkód. Uda się tylko nielicznym! Zasady będą proste: jeden zawodnik, jeden tor i jedna szansa, a to oznacza, że uczestnicy będą musieli postawić wszystko na jedną kartę!

Ninja Series - We are the Champions - na FIWE Fitness Trade Show

Do Ninja Series przyciągają jednak nie tylko emocje związane z samą specyfiką i trudnością zawodów, ale również nowości, które porwą fanów tego typu rozrywki. Tory, na których odbędą się zawody, będą nowością w rozgrywkach Ninja Series. Zawodnicy nigdy wcześniej ich nie wiedzieli, a to oznacza, że nie mieli szansy się do nich przygotować.

Co więcej, zmagania zostaną podzielone na dwie kategorie. Na torze OPEN startować mogą wszyscy, którzy wyrażą chęć - nawet młodsi chętni. To oznacza, że każdy odwiedzający FIWE Fitness Trade Show może sprawdzić ile jest w nim z Ninja! Tor PRO to z kolei miejsce zmagań dla profesjonalistów nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. To gwarantuje wielkie emocje, bowiem do przeszkód podejdą ci, którzy próbowali swoich sił na arenach krajowych i międzynarodowych. Zapewniamy - emocje będą rosnąć z każdą minutą!

Dodatkowo odbędą się zmagania na torze KIDS oraz w sztafetach dla dorosłych i dzieci.

Ninja Series - plan wydarzenia

Wydarzenie Ninja Series podczas FIWE zostało podzielone na dwa dni. 10 września od 8:45 do rywalizacji przystąpią zawodnicy w kategorii OPEN. Kolejnego dnia odbędą się zmagania OPEN i PRO, dekoracje medalowe i zawody dla dzieci.

Dodatkowo, przeprowadzona zostanie transmisja LIVE na kanale YouTube, by każdy, kto nie może osobiście odwiedzić FIWE Fitness Trade Show, mógł emocjonować się przed ekranem komputera.

Ninja Series - We are the Champions

Ninja Series - We are the Champions to wydarzenie, którego nie może przegapić żaden fan sportu. Więcej informacji o zawodach, jak również formularz rejestracyjny znaleźć można na stronie internetowej www.ninjaseries.pl. Dodatkowo zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu utworzonym na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1183472302212443.

FIWE Fitness Trade Show
10-11 września 2022
PTAK Warsaw Expo
Nadarzyn k. Warszawy