ZDROWIE KLUCZEM DO SUKCESU W BRANŻY FITNESS. POZNAJ UPACJENTA!

Jednym z wystawców FIWE było uPacjenta - firma, której misją jest zwiększanie dostępu do profilaktyki zdrowotnej. W ramach codziennych działań uPacjenta rozwija platformę, która umożliwia zamówienie badań laboratoryjnych i innych usług medycznych pod dowolny adres i w dogodnym terminie. Bez czekania w kolejkach, porannego pośpiechu i stresu. Brzmi dobrze, prawda?

Profilaktyka we własnym fotelu

uPacjenta oferuje około 1000 badań, które można zamówić online bezpośrednio do domu. Są wśród nich:
• podstawowe badania profilaktyczne (morfologia, glukoza, lipidogram, próby wątrobowe i inne);
• markery nowotworowe (w kierunku m.in. raka piersi, jajnika, prostaty, jelita grubego);
• badania hormonalne (pod kątem hormonów tarczycy, hormonów odpowiedzialnych za reakcje stresowe czy problemy z zajściem w ciążę);
• badania genetyczne (określające ryzyko nowotworów, nietolerancji pokarmowych czy innego rodzaju schorzeń);
• gotowe pakiety badań, umożliwiające przegląd zdrowia, skupiające się na problemach narządowych (trzustkowy, brzuszny) czy dostarczające wiedzy na temat konkretnego obszaru zdrowia (np. Pakiet Odporność).

Jak wygląda badanie z uPacjenta? Siedzisz w ulubionym fotelu, czekając na wizytę. O umówionej godzinie otwierasz drzwi specjaliście, który ma ze sobą profesjonalny sprzęt i wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa. Teraz czas na pobranie krwi. Możesz położyć się na kanapie lub trzymać bliską osobę za rękę, jeśli to doda Ci otuchy 🙂 Po pobraniu otrzymujesz od specjalisty specjalny numer, za pomocą którego możesz odebrać wyniki online. Wydaje się proste, prawda? Dodamy jeszcze, że uPacjenta oferuje możliwość konsultacji wyników, jeśli będziesz miał problem z ich interpretacją.

Wyjątkowe pakiety dla aktywnych i nie tylko

uPacjenta ma w swojej ofercie również badania i pakiety dedykowane osobom, które prowadzą aktywny tryb życia, zwracają szczególną uwagę na to, co jedzą, lub po prostu chcą żyć zdrowiej.
• Dzięki Pakietowi dla wegan i wegetarian sprawdzisz, czy prawidłowo zbilansowałeś bezmięsny jadłospis.
• Pakiet Fit & Active pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał swojego organizmu. Badania zweryfikują tempo metabolizmu, dostarczą informacji o ewentualnych niedoborach i wiedzy o tym, jak Twoje ciało reaguje na aktywność fizyczną.
• Badania w kierunku nietolerancji pokarmowych pozwolą Ci wyeliminować z jadłospisu pokarmy, które powodują złe samopoczucie i problemy żołądkowe.
• Dzięki analizie genów metabolizmu i otyłości poznasz przyczyny problemów z wagą.

Zobacz katalog uPacjenta i sprawdź inne badania, które pomogą Ci zadbać o kondycję i piękną sylwetkę!

Akcje Zdrowia w firmach

Prowadzisz własną firmę lub jesteś odpowiedzialny za zarządzanie zespołami? uPacjenta pomoże Twoim pracownikom czuć się lepiej, czerpać satysfakcję z wykonywanych obowiązków i dbać o swój dobrostan, zapewniając organizację Akcji Zdrowia w firmie.

Co składa się na taką akcję? To szeroko zakrojone działania profilaktyczne i edukacyjne, obejmujące:
• ankietę potrzeb pracowniczych;
• badania w biurze;
• konsultacje ze specjalistami z dziedziny zdrowia;
• materiały edukacyjne;
• dodatkowe działania, indywidualnie dobrane do potrzeb Twojego zespołu.

Partnerstwo, które procentuje

uPacjenta chętnie wchodzi we współpracę z firmami, które kierują się podobną misją – chcą szerzyć wiedzę o profilaktyce i propagować zdrowe nawyki. O tym, że uPacjenta to stabilny partner, z którym współpraca przynosi korzyści, świadczy kilka liczb:
• działalność w 20 miastach (i ich okolicach) w całej Polsce,
• 65 tys. przebadanych Pacjentów,
• 400 tys. wykonanych badań,
• 515 przetestowanych firm.

Jak wygląda współpraca? To zależy od Twoich potrzeb 🙂 uPacjenta działa w modelu dostosowanym do Partnera – oferuje usługi i rozlicza się tak, aby obie strony mogły cieszyć się korzyściami i świętować ponadprzeciętne wyniki.

uPacjenta może towarzyszyć Ci na drodze ku zdrowiu – i to bez względu na to, na jakim etapie tej drogi jesteś. Firma wspiera zarówno osoby zaczynające swoją przygodę ze zdrowym stylem życia, jak i pasjonatów sportu i prawidłowego żywienia. Nie zapomina również o pracodawcach, na których spoczywa odpowiedzialność za zdrowie pracowników.

9. edycja FIWE Fitness Trade Show odbędzie się w dniach 10-11 września 2022.

Hasło naczelne? „Sex Battle”, czyli rywalizacji płci. Przygotowane zostaną atrakcje zarówno dla panów, jak i dla pań. Nie zabraknie również konkursów i konkurencji, w których uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje siły. Co jeszcze czeka na odwiedzających? Jeszcze więcej wystawców, zawodów sportowych, koncertów i atrakcji! Wszystko to w nowym miejscu – PTAK Warsaw Expo, dzięki któremu FIWE będzie jeszcze bardziej imponujące!

Zapraszamy już dziś!

FIWE Fitness Trade Show
10-11 września 2022
PTAK Warsaw Expo
Więcej informacji: www.fiwe.pl