Ninja Series powraca na FIWE!

09-10.09.2023

Tym razem w trochę innej odsłonie – Ninja Series Regionals

Ninja Series Regionals są zawodami regionalnymi odbywającymi się w różnych częściach Polski i Europy. Poziom trudności torów jest obniżony względem Ligi Ninja Series. Zawody te cieszą się popularnością szczególnie wśród początkujących adeptów Ninja, którzy mogą spróbować swoich sił i poprawić swoje umiejętności przed wejściem na wyższy poziom.
Ninja Series Regionals to idealna okazja dla osób z całej Europy, które chcą przystąpić do ligi Ninja Series. W tym roku do ligi przystąpiło już wielu zawodników, którzy mają szansę rywalizować na różnych poziomach trudności.
Seria zawodów Regionals to także doskonałe miejsce do nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń i poznania ludzi o podobnych pasjach. Dlatego już teraz warto zaplanować swój udział w Ninja Series Regionals i zacząć swoją przygodę z Ninja!

Oprócz nagradzania najlepszych w danych zawodach, prowadzona jest także liga Ninja Series Regionals, która na bieżąco aktualizuje i pokazuje zestawienie wszystkich zawodników Regionalsów w danym sezonie.
Na targach Fitness Trade Show zaplanowana jest także „strefa WYZWAŃ”, gdzie wszyscy odwiedzający tagri mogą sprawdzić się w 3 challenge`ach: RÓWNOWAGA, SPRAWNOŚĆ NA PRZESZKODACH, ZWIS
Zapraszamy!

Ninja Series - We are the Champions

09-10.09.2023

Współcześni Ninja pojawią się na FIWE Fitness Trade Show! Zobacz zmagania najsilniejszych

Chyba nie ma osoby, która z zapartym tchem nie śledzi zmagań Ninja Series. Skomplikowany, wykańczający fizycznie tor przeszkód i tylko jedna szansa na to, by odnieść sukces. W ciągu dwóch dni FIWE Fitness Trade Show stanie się areną zmagań najlepszych w Polsce zawodników.

Skoki między drążkami, równoważnie, przechodzenie po cliffhangerze, podciąganie się na granicy ludzkich możliwości – to wszystko czeka na uczestników zmagań Ninja Series w czasie FIWE Fitness Trade Show. Specyfika zmagań współczesnych wojowników opiera się na dwóch czynnikach – wyjątkowej sprawności fizycznej i sprycie, który pozwoli na to, by w kryzysowych warunkach znaleźć najlepszą drogę do tego, by pokonać skomplikowany tor przeszkód. Uda się tylko nielicznym! Zasady będą proste: jeden zawodnik, jeden tor i jedna szansa, a to oznacza, że uczestnicy będą musieli postawić wszystko na jedną kartę!

Ninja Series - We are the Champions - na FIWE Fitness Trade Show

Do Ninja Series przyciągają jednak nie tylko emocje związane z samą specyfiką i trudnością zawodów, ale również nowości, które porwą fanów tego typu rozrywki. Tory, na których odbędą się zawody, będą nowością w rozgrywkach Ninja Series. Zawodnicy nigdy wcześniej ich nie wiedzieli, a to oznacza, że nie mieli szansy się do nich przygotować.

Co więcej, zmagania zostaną podzielone na dwie kategorie. Na torze OPEN startować mogą wszyscy, którzy wyrażą chęć - nawet młodsi chętni. To oznacza, że każdy odwiedzający FIWE Fitness Trade Show może sprawdzić ile jest w nim z Ninja! Tor PRO to z kolei miejsce zmagań dla profesjonalistów nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. To gwarantuje wielkie emocje, bowiem do przeszkód podejdą ci, którzy próbowali swoich sił na arenach krajowych i międzynarodowych. Zapewniamy - emocje będą rosnąć z każdą minutą!

Dodatkowo odbędą się zmagania na torze KIDS oraz w sztafetach dla dorosłych i dzieci.

Ninja Series - plan wydarzenia 2023

Wydarzenie Ninja Series podczas FIWE zostało podzielone na dwa dni. 10 września od 8:45 do rywalizacji przystąpią zawodnicy w kategorii OPEN. Kolejnego dnia odbędą się zmagania OPEN i PRO, dekoracje medalowe i zawody dla dzieci.

Dodatkowo, przeprowadzona zostanie transmisja LIVE na kanale YouTube, by każdy, kto nie może osobiście odwiedzić FIWE Fitness Trade Show, mógł emocjonować się przed ekranem komputera.

Ninja Series - We are the Champions