FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Nowość na targach FIWE! Fitness Tour!!! Plenerowa strefa treningowa przed EXPO XXI podczas targów FIWE!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie – Fitness Tour. Będzie to największa i bardzo atrakcyjna trasa grupowych treningów fitness w Polsce. Wydarzenia są planowane w 66 miastach, a pierwsze odbędzie się w plenerowej strefie treningowej przed EXPO XXI podczas targów FIWE!

Fitness Tour to projekt skierowany do wszystkich: zarówno tych uprawiających sport amatorsko i profesjonalnie, jak i tych, którzy dopiero poszukują najlepszej dla siebie aktywności sportowej. Treningi są dedykowane osobom w różnym wieku, o zróżnicowanej aktywności fizycznej. Zachęcamy do ruchu zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Do współpracy zaprosiliśmy plejadę najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych trenerów w Polsce. Poza urozmaiconymi ćwiczeniami, w programie każdego eventu planujemy m.in. porady trenerskie i dietetyczne, prelekcje motywacyjne, żywieniowe i edukacyjne oraz sesje zdjęciowe z trenerami.

Plan wydarzenia:

09:30-11:30 Rejestracja uczestników

11:30-12:05 Rozgrzewka: Fitness Dance z Maciejem Jopkiem

12:10-12:55 Trening z Anką Dziedzic

12:55-13:10 Konkursy sprawnościowe

13:10-13:55 Trening „Twój Debiut w Runmageddon” z Joanną Majewską i Nikodemem Finke

14:00-14:20 Prelekcja dietetyka

14:20-15:05 Trening z Natalią Gacką

15:15-16:00 Trening z Tomkiem Choińskim

16:00-17:00 Zdjęcia z teamem Fitness Tour

Odwagi! Nie zastanawiaj się 🙂 Nie ma czego się obawiać! Nawet jeśli jesteś początkująca/początkujący – dasz radę! 🙂 Jeśli przyjedziesz sama/sam to wyjedziesz z warsztatów z niemałym gronem potencjalnych przyjaciół na całe życie! W podróż powrotną zapakujemy dla Ciebie motywację do aktywności i wszelkich działań!

Bilety do kupienia tutaj: www.evenea.pl/event/fitnesstourwarszawa (cena biletu: 89 zł – bilet zakupiony na Fitness Tour będzie upoważniał także do wejścia na targi FIWE w dniu 15.09.2019 na zasadach biletu standard 1-dniowego, którego zawartość jest dostępna na stronie www.fiwe.pl/bilety). Ilość miejsc ograniczona.

 

Co warto wiedzieć o Fitness Tour?

– to największa trasa eventów fitness w Polsce

– w projekt zaangażowali się najbardziej rozpoznawalni trenerzy w Polsce

– w trasę włączono 66 miast, bez pomijania żadnego regionu

– to przede wszystkim urozmaicone treningi, edukacja żywieniowa, walka z otyłością, motywacja do zmian i integracja 🙂

– poza treningami w programie każdego eventu będą m.in. liczne konkursy, porady trenerskie i dietetyczne, sesje zdjęciowe, podpisywanie książek i DVD, prelekcje motywacyjne, żywieniowe i edukacyjne. To nie koniec niespodzianek!

– uczestnicy otrzymają atrakcyjne gift packi

– w planach jest pobicie rekordu Guinnessa

– pragniemy zaszczepić w uczestnikach pasję do sportu!

Więcej informacji o Fitness Tour:

www.facebook.com/fitnesstourPL

www.instagram.com/fitnesstour.pl

O SGP Media (www.sgpmedia.eu):

Agencja eventowa, marketingowa, kreatywna. Organizator licznych imprez sportowych. Ma już na swoim koncie niezwykle udany autorski projekt – Work Life Balance Day z udziałem Ewy Chodakowskiej. Treningi z tego cyklu odbyły się m.in. we Wrocławiu, w Częstochowie, Poznaniu, Katowicach, a ostatnio w Londynie. Firma organizowała też Be Active Tour w największych miastach Polski. Teraz organizuje własną trasę pod nazwą Fitness Tour z udziałem najbardziej rozpoznawalnych trenerów w Polsce.

 

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI