fiwe 2020
7. EDYCJA
18 -20.09.2020 r.

Warszawa Expo xxi

O targach

Międzynarodowe Targi FIWE Fitness Trade Show to najszybciej rozwijające się wydarzenie branży fitness w Europie Środkowo – Wschodniej. Z każdą kolejną edycją targi w swojej ofercie przedstawiają coraz to nowe rozwiązania i innowacje. 

FIWE to połączenie targów biznesowych, które mają ma na celu pokazanie bogatej gamy sprzętu, produktów, usług i akcesoriów fitness & wellness przed szerokim gronem odwiedzających z Polski i z zagranicy, a także Show dla fanów sportu, którzy mają doskonałą okazję do spotkania gwiazd i idoli sportowych.

Branża sportowa cały czas się rozwija, powstają nowe potrzeby i to właśnie targi FIWE Fitness Trade Show wychodzą naprzeciw! Coraz więcej konferencji edukacyjnych na najwyższym poziomie merytorycznym, prowadzone przez ekspertów branżowych od lat budujących swoje doświadczenie i wiedzę. Nowością są konferencje biznesowe FIWE Experts Equipment oraz FIWE Franczyza. Rozbudowane programy konferencji, które wpisały się już na stałe w program wydarzenia, FIWE Experts, FIWE Investors, FIWE Fit & Cardio, FIWE Pro, których poziomy dostosowane są zarówno dla profesjonalisty jak i początkującego pasjonata sportu. 

Coraz więcej wydarzeń towarzyszących! Tegoroczna edycja wydarzenia to będzie prawdziwa petarda. Aż TRZY rodzaje Zawodów Kulturystycznych! Dla odwiedzających widowiskowe będą również zawody sportowe MMA, a także po raz pierwszy podczas targów FIWE Turniej Sportów Walki Warszawska Granda!

W programie znajdą się również wyjątkowe pokazy mody sportowej FIWE Fitness Fashion Week, a także Strefa Gwiazd, która w tym roku z pewnością zaskoczy wszystkich odwiedzających!

 

Zakres branżowy targów

SUPLEMENTY

SPRZĘT FITNESS

WYPOSAŻENIE

ODZIEŻ

AKCESORIA

ARTYKUŁY SPOŻYWCZE

ZDROWIE I URODA

ZDROWA ŻYWNOŚĆ

WELLNESS & SPA

MEDIA

OPROGRAMOWANIE

SZKOLENIA, DORADZTWO

INNE

Odwiedzający B2B

WŁAŚCICIELE I MANAGEROWIE KLUBÓW FITNESS, KLUBÓW SPORTOWYCH

INWESTORZY I DEWELOPERZY

OSOBY ZARZĄDZAJĄCE HOTELAMI I SPA

OSOBY DECYZYJNE SKLEPÓW I HURTOWNI SPORTOWYCH

PRZEDSTAWICIELE ZWIĄZKÓW SPORTOWYCH, SZKÓŁ SPORTOWYCH

PRZEDSTAWICIELE SEKTORA MEDYCZNEGO, REHABILITACJI

PRZEDSTAWICIELE JEDNOSTEK SAMORZĄDOWYCH ODPOWIEDZIALNYCH

Odwiedzający B2C

TRENERZY PERSONALNI ORAZ INSTRUKTORZY

REHABILITANCI, FIZJOTERAPEUCI

DIETETYCY

OSOBY PROWADZĄCE AKTYWNY TRYB ŻYCIA

STUDENCI I ABSOLWENCI SZKÓŁ SPORTOWYCH

OSOBY ROZPOCZYNAJĄCE PRZYGODĘ ZE SPORTEM

Fiwe 2020
18 - 20.09.2020 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało: