FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Poprzednie edycje

FIWE 2020

FIWE Fitness Trade Show 2020 za nami! Bawiliśmy się świetnie w rytm muzyki najlepszych artystów sceny hip-hopowej w Polsce, spotkaliśmy gwiazdy i emocjonowaliśmy się zawodami. Myślimy już o kolejnej edycji – FIWE Music 2021!

18-20 września na warszawskim EXPO XXI odbyły się Targi FIWE Fitness Trade Show – już siódma edycja! Trzy hale wystawiennicze i kilkanaście tysięcy odwiedzających. Tak dużego święta fitness w Europie w tym roku nie było!

Tegoroczna edycja była dla nas szczególna. Tygodnie lockdownu wpłynęły negatywnie na wiele klubów fitness. Branża mocno ucierpiała przez pandemię i potrzebowała bodźca do tego, by wrócić na właściwe tory. Organizowanie wydarzenia w nowym reżimie sanitarnym nie wpłynęło jednak negatywnie na frekwencję, a tym bardziej na poziom merytoryczno-rozrywkowy eventu.

FIWE merytoryczne

O ten pierwszy zadbał dzień biznesowy – piątek. Na trzech halach odbywały się konferencje dla ekspertów, inwestorów, a także specjalistów e-commerce. Nie zabrakło również wartościowych debat. O tym, czy branżę sprzedaży internetowej czeka rewolucja czy ewolucja rozmawiali ze sobą między innymi Sascha Stockem z Nethansy i Jakub Chmielniak z Carpatree. Nie zabrakło również debaty branżowej o przyszłości rynku fitness.

Ponadto, przybyli mogli dowiedzieć się między innymi o tym, jakie są szanse i zagrożenia branży fitness w Polsce, o czym opowiedział Tomasz Napiórkowski, a także poznać tajniki zakładania klubu fitness od A do Z (Arek Wolski). Mikołaj Winkiel z kolei powiedział, jak ważne jest monitorowanie internetu dla branży, natomiast Dorota Sędek wygłosiła prelekcję o zarządzaniu zespołem w kryzysie.

W kolejnych dniach również nie zabrakło merytorycznej wiedzy – tym razem dla pasjonatów sportu. Prelegenci podczas FIWE Fit & Cardio mówili o najczęstszych przypadkach chorobowych związanych z aktywnym uprawianiem sportu, o tym, jak radzić sobie z problemami kręgosłupa i jakie są najczęstsze mity treningowe. FIWE Pro to wykłady między innymi na temat wsparcia mentalnego w sporcie, zaburzeń hormonalnych, które mogą stać na drodze do idealnej sylwetki oraz o intensywności treningu. FIWE Experts zdradziło drogi do finansowania szkoleń dla branży w Unii Europejskiej, powiedziało o tajnikach sprzedaży w klubie fitness oraz pokazało najskuteczniejszą sprzedaż w internecie.

Niedziela z kolei to tematy dla praktyków. FIWE Fit & Cardio to tym razem rozważania nad kobiecymi hormonami, strategią biegu, rozciągania i metodami zachowania idealnego balansu między masą i rzeźbą. Nie zabrakło również wiedzy dla trenerów personalnych, czyli FIWE Personal Trainer i tych, którzy interesują się franczyzą – FIWE Franczyza.

Ponadto odbył się również konkurs FIWE Awards 2020. Wybierano produkt i innowację roku. Zaszczytne wyróżnienia otrzymali:

Produkt Roku:

1 miejsce: Olej Konopny Sensi Hemp z serii CBD SPORT – produkt firmy Sensei Hemp

2 miejsce: Suplementy Braintus Focus – produktfirmy Ostrovit

3 miejsce: Okulary blokujące światło niebieskie EyeShield – produkt firmy EyeShield

Innowacje Roku:

1 miejsce: Okulary blokujące światło niebieskie EyeShield – produkt firmy EyeShield

2 miejsce: Musli GoFigure – produkt firmy Go Figure

3 miejsce: Most treningowy DARE – produkt firmy Dare

 

 

FIWE to kraina czarów rozrywki

Nasz event to gratka dla tych, którzy uwielbiają branżę fitness i kulturystykę także ze względu na wydarzenia towarzyszące. Odwiedzający mogli się cieszyć nie tylko koncertami Malika Montany i Jongmena, ale również szeregiem zawodów z najlepszymi sportowcami w Polsce.

Podczas Warszawskiej Grandy zawodnicy rywalizowali w najbardziej „surowy” sposób. Mamy nadzieję, że te amatorskie zawody o charakterze ligi będą dla nich trampoliną do walk zawodowych! Nie zabrakło także kulturystycznej „trójki”, czyli Słodkiewicz Classic, Pucharu Polski w Kulturystyce i Fitness oraz Debiutów Rematch Edition. Najsilniejsi w Polsce stanęli w szranki w mistrzostwach kraju w wyciskaniu leżąc klasycznym, natomiast wszyscy spragnieni treningu na miejscu mogli przyłączyć się do Hard Work Zone by Tiguar.

Prawdziwą atrakcją były również zawody Ninja Series Autumn Edition. Kilkuset zawodników rywalizowało nie tylko ze sobą i z czasem, ale również z trudnym torem przeszkód, który stanowił wyzwanie nawet dla największych profesjonalistów. Przygotowaliśmy też coś dla miłośników mody! Zgromadzeni mogli podziwiać kolekcje największych gigantów mody w Polsce.

Każdy uczestnik mógł również spotkać się z gwiazdami sceny fitness. Wśród nich byli Radosław Słodkiewicz, Michał Materla, Paweł Trybała, Eliza Trybała, Sylwia Bomba, Roman Szymański, Arkadiusz Wrzosek, Borys Mańkowski, Marta Górzyńska, Bogdan Pixa, Kamil Szeremeta, Wojciech Węcławowicz, Tomasz Węcławowicz, Monika Bodalska i inni.

FIWE dziękuje za wsparcie

Stworzenie tak wyjątkowego wydarzenia branży fitness nie byłoby możliwe bez naszych partnerów. Dziękujemy złotemu sponsorowi OLIMP Sport Nutrition, srebrnym sponsorom Carpatree i Meon EMS, a także partnerom Iron Maxx, Yes2Move, FEM, PEI, Costa Coffee, Meeting Application, Europe Active, DFE Fitness 24, VIVA System, City Fit, Mrs. Sporty, Branży Fitness i Sport dla wszystkich.

Do zobaczenia ponownie we Wrześniu 2021!

FIWE 2019

13-15 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbyły się Targi FIWE Fitness Trade Show – 6 edycja. To była rekordowa edycja!
15 000 m2, 4 hale wystawiennicze, 221 wystawców z 18 krajów. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział 29 361 odwiedzających, w tym 3798 klientów biznesowych.

Organizatorzy wydarzenia, firma Ic Events udowodniła w newralgicznym dla branży fitness momencie, że Polska jest miejscem do organizacji targów biznesowych, pod warunkiem, że takie wydarzenie będzie odbywać się raz w roku.

6 edycja miała zupełnie zmienioną formułę. Targi rozpoczęły się zorganizowaną Debatą CEO&Experts współorganizowaną przez Portal branzafitness.com, w której wzięło udział 18 ekspertów z różnych sektorów branży fitness. W Panelu wzięło udział ponad 150 uczestników. Dla zainteresowanych zabrakło miejsc siedzących, co tylko podkreśla potrzebę wśród branży, patrzenia szerzej na rozwój branży fitness w Polsce. Poruszono wiele tematów dotyczących transformacji branży fitness w Polsce na przestrzeni lat. Konkluzją debaty był wniosek, że w branży fitness należy pracować nad lojalnością klienta, a także nad edukacją. Kluby fitness powinny wyróżniać się się swoją ofertą. Aktualnym problemem oprócz rotacji pracowników, jest walka cenowa, wynikająca z faktu, że kluby oferują cały czas to samo, nie wyróżniając się pośród konkurencji. Polacy za odpowiednią jakość są w stanie zapłacić wysoką cenę, czego przykładem jest rozwój studiów butikowych cieszących się coraz większą popularnością. Obalono również plotkę, że branża suplementacyjna przeżywa kryzys. Aktualnie rynek się konsoliduje, natomiast wystawcy zauważają konieczność pojawiania się na targach branżowych. Ważnym aspektem debaty były również kwestie związane z kartami sportowymi, których współczynnik posiadania w naszym społeczeństwie jest bardzo duży.

Ważnym elementem, który cieszył się popularnością były liczne wydarzenia edukacyjne, prowadzone przez wyśmienite grono ekspertów. Podkreśla to zapotrzebowanie społeczeństwa na rozwój i poszerzenia kompetencji.

Organizatorzy Targów zapewnili również szereg atrakcji dla odwiedzających i pasjonatów sportu. Podczas wydarzenia odbył się Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness przygotowany z Polskim Związkiem Kulturystyki i Fitness oraz International Federation of  Bodybuilding and Fitness (IFBB). Pierwszy raz w ramach FIWE odbyły się zawody PRO Armwrestling Tournament. Na ręce zmierzyli się amatorzy walcząc o zaszczytne tytuły w Mistrzostwach Polski Amatorów w Siłowaniu na Rękę. Dla pasjonatów CrossFit na Arenie LOGinLAB toczyła się walka amatorów o CUP FIWE. W rąbaniu drzewa rywalizowali strażacy ochotnicy na Mistrzostwach Polski STIHL Timbersports®. Dużą popularnością cieszyły się także organizowane przez Federację Time of Masters Amatorskie Mistrzostwa Europy MMA.

Podczas 6 edycji FIWE Fitness Trade Show nie zabrakło znanych i lubianych gwiazd znanych z instagrama i show biznesu. Rekordowe kolejki fanów ustawiały się żeby przybić 5kę z Deynn, Majewskim, Kasią Dziurską, Akopem i Sylwią Szostak, zawodnikami znanymi z KSW.

Patrząc na opinię uczestników oraz wystawców, wydarzenie cieszyło się sukcesem zarówno wśród konsumentów, jak i biznesu.

Dziękujemy Złotemu Sponsorowi firmie Technogym, Srebrnym Sponsorom firmie SWANSONPerfect Gym, B:FIT , Partnerom Strategicznym LifeFitness oraz Miha Bodytec,  Partnerom: Apus SportsNutrendIron Maxx , Olimp Sport Nutrition, Costa Coffee, Pitbull,  CartPoland. Wodzie targów Żywiec Zdrój.  Złotemu Sponsorowi zawodów IFBB FIWE Diamond Cup  PROWESS NUTRITION , Srebrnemu Sponsorowi zawodów firmie GYMTEC LABS, BIOTECH USA , Partnerom zawodów WERON.PL, MLEKOVITA,  Partnerom zawodów Amatorskich Mistrzostw Europy MMA firmie FORMOTIVA, TRECWARSZAWSKIE CENTRUM ATLETYKI, oraz MMA Rocks. Partnerom konferencji FIWE FIT, PRO,  FIWE Personal Trainer  TrainTop,  MITO CARE,  ,Partnerowi konferencji FIWE Experts Singularis, FITSHOP.

Do zobaczenia we wrześniu 2020!

Pełna fotorelacja

FIWE 2018

 1. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów FIWE Fitness Trade Show 2018 przechodzi do historii!

FIWE 2018

W dniach 21 – 23 września 2018r.  w  Centrum Wystawienniczym Expo XXI w Warszawie odbyły się największe w tej części Europy targi fitness &wellness – FIWE Fitness Trade Show.

5 edycja  targów FIWE zgromadziła na 15 000 m2 239 wystawców z 18 krajów z Polski i z zagranicy.

Przez 3 dni trwania targów obiekt Expo XXI odwiedziło  29 136 osób, a wystawcy swoje produkty oraz usługi zaprezentowali aż na 4 halach wystawienniczych.

To były wyjątkowe targi. W tym roku organizatorzy wydłużyli czas trwania targów aż do 3 dni przeznaczając tym samym jeden pełny dzień ( piątek) na biznesowe spotkania wystawców z przedsiębiorcami poszukującymi rozwiązań i produktów  z branży fitness & wellness.

Dzień biznesowy odebrany bardzo pozytywnie!

 Dziękujemy za tak pozytywne odebranie naszej nowości 5. jubileuszowej edycji targów! Liczne przybycie osób decyzyjnych pokazuje nam, że obrany kierunek łączenia targów B2B z Show daje oczekiwany wynik. – informuje Artur Moczarski, Marketing Manager Ic Events, organizator targów.

Łącznie w dzień biznesowy targów pojawiło się ponad 2 000 przedsiębiorców , głównie właścicieli, managerów klubów fitness, hoteli oraz ośrodków sportowych, a także inwestorów i przedstawicieli jednostek samorządowych. Nie zabrakło także osób prowadzących własne działalności gospodarcze, którzy poszukiwali rozwiązań do biznesu z poza branży fitness.

W piątek miała miejsce również inauguracja Europejskiego Tygodnia Sportu, który w tym roku trwał w dniach 23 – 30 września. Na głównej scenie targów FIWE podczas uroczystego otwarcia targów przemówienie wygłosił p. Łukasz Balicki, który jest inicjatorem rozszerzenia inicjatywy zaangażowania się branży fitness we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki w ten europejski projekt Tygodnia Sportu.

Inna biznesowa nowość na targach FIWE to organizacja konferencji SALMA. Rekordowa ilość, bo największa frekwencja z wszystkich wcześniejszych edycji, ponad 90 osób przyjechało na dwudniowe wydarzenie, podczas którego poruszane były tematy sprzedaży oraz retencji. Uczestnicy mogli posłuchać o budowaniu strategii sprzedaży i procesów sprzedaży, zarządzaniu zespołem sprzedażowym, a także dowiedzieć się o nowościach technologicznych, które wspierają sprzedaż w klubie fitness.

Kolejna biznesowa konferencja , która odbyła się na targach to FIWE Experts, która już tradycyjnie stała się  nieodłącznym elementem targów. W tym roku prelegentami byli m.in. Sebastian Goszcz, Krzysztof Pakulec, Małgorzata Gala, Wojciech Twardzik, Michał Dachowski, czy Szymon Bartoszek. Łącznie przez dwa dni trwania konferencji przewinęło się blisko 200 osób, głównie kadra zarządzająca klubami fitness i ośrodkami sportowymi, którzy aktywnie uczestniczyli w prowadzonych wykładach i brali udział w networkingu.

Weekend targów FIWE to już prawdziwe Show i otwarcie wszystkich stref dedykowanym fanom sportu! Ponad 250 gwiazd fitness m.in. Tavi Castro, Yanita Yancheva, Ulisses, Stephanie Davis, Michał Karmowski, Akop i Sylwia Szostak, Adam Małysz, Jerzy Dudek, Warszawski Koks, Majewski i Deynn, Gosia Gałkowska, czy Arkadiusz Wrzosek byli obecni   w strefie gwiazd i na stoiskach swoich partnerów. Udział gwiazd generował tłumy odwiedzających pragnących bliskiego spotkania ze swoimi idolami. Targi były doskonałą okazją do spełnienia nie jednego marzenia wśród uczestników! Rekordowe międzynarodowe zawody IFBB FIWE Diamond Cup zgromadziły największą publiczność, a w samych zawodach brało udział blisko 290 zawodników, co jest rekordem na skalę światową wśród międzynarodowych zawodów serii Diamond Cup.

Nie zabrakło również atrakcji dla osób z poza kulturystyki i fitness. Zawody  crossfit LOGinLAB., czy  pokazy  street workout,  co roku przyciągają tłumy  fanów.

W tym roku z dużym rozmachem została zorganizowana Strefa KSW Fight Arena, której harmonogram był w pełni dedykowany najpotężniejszej federacji mieszanych sztuk walk, czyli federacji KSW. Na targach FIWE odbył się m.in. Media Trening i spotkania wszystkich głównych  gwiazd federacji z fanami.

Targi FIWE to co roku  olbrzymia dawka wiedzy dla rozpoczynających swoją przygodę z siłownią i sportami fitness. Liczne konferencje takie jak FIWE FANS, FIWE Personal Trainer, czy warsztaty Blackroll Education by FIWE  dostarczyły  nam motywacji na kolejny rok!

Podczas targów FIWE – Fitness Trade Show odbywał się prestiżowy  konkurs FIWE AWARDS. Głosowanie odbyło się na stronie internetowej: www.fiwe.pl oraz podczas trwania targów. System głosowania na terenie ośrodka targowego EXPO XXI uspławniły urządzenia SayWay dostarczone przez wyłącznego dystrybutora marki SayWay firmę Fitness Club 24. Przez tydzień głosujący mieli możliwość oddania swojego głosu na produkty roku 2018 w kategoriach: sprzęt, innowacja, suplement oraz na usługę roku. Przedstawiamy laureatów tegorocznej nagrody.

PRODUKT ROKU w kategorii INNOWACJA zajął UCHFIT. PRODUKT ROKU w  kategorii SUPLEMENT

zajął   STAWY/CHRZĄSTKI/MIĘŚNIE – produkt firmy PHARMOVIT, PRODUKT ROKU w  kategorii SPRZĘT zajął  V-LINE – produkt firmy COSMEDICA. USŁUGĄ ROKU został wybrany UPTOU – KONFIGURATOR STROJU SPORTOWEGO.

5. edycja targów FIWE nie wypadła by tak okazale bez Sponsorów i Partnerów. Organizator dziękuję Złotemu Sponsorowi firmie Technogym, Srebrnym Sponsorom firmie SWANSON i Perfect Gym  Partnerom: Apus Sports, Evolite Nutrition, Nutrend, Iron Maxx , Future Body Clinic, Staropolanka,  Blackroll Polska , Sport dla Wszystkich, Lingua Nova, City Fit, AS ProMedia , CartPoland.  Złotemu Sponsorowi zawodów IFBB FIWE Diamond Cup  THAIGER Nutraceuticals , Srebrnemu Sponsorowi zawodów firmie Activlab, Partnerom zawodów CarrieON, Evolite Nutrition, Partnerowi stylizacji ION Hair Design, Partnerom konferencji FIWE Fans, FIWE Personal Trainer  Podioom, TrainTop,  GT Training ,Partnerowi konferencji FIWE Experts All for Body.

 


 

FIWE 2017

IV edycja Międzynarodowych Targów FIWE 2017 przechodzi do historii!

FIWE 2017

W dniach 9 – 10 września 2017r.  w Centrum Wystawienniczym Expo XXI w Warszawie odbyły się największe w tej części Europy targi fitness & wellness – FIWE Fitness Trade Show.

KOLEJNE REKORDY!

IV edycja targów FIWE zgromadziła na 15 000 m2 236 wystawców z 18 krajów z Polski i z zagranicy.

Padł również już tradycyjnie rekord frekwencji! Przez weekend obiekt Expo XXI odwiedziło 28 656 osób, a wystawcy swoje produkty oraz usługi zaprezentowali aż na 4 halach wystawienniczych.

Na targi akredytowała się rekordowa liczba ponad 150 dziennikarzy.

BIZNES NA FIWE

W tym roku szczególnym zainteresowaniem cieszyła się  Hala Biznes  oraz dedykowane godziny otwarcia hali wyłącznie dla przedsiębiorców. W tych godzinach targi odwiedzali przedsiębiorcy tacy jak inwestorzy, przedstawiciele jednostek samorządowych odpowiedzialnych za inwestycje państwowe, managerowie i właściciele siłowni, klubów fitness, klubów i sklepów sportowych, managerowie i właściciele ośrodków wellness, SPA, hoteli i ośrodków wypoczynkowych, przedstawiciele sektora medycznego, rehabilitacji, klinik sportowych, przedstawiciele jednostek służb mundurowych.

Wystawcy z krajów takich jak Anglia, Holandia, Niemcy, Węgry, Pakistan, Czechy, Szwecja, Belgia, USA, Austria, czy Rosja reprezentowali następujące sektory:

 • akcesoria
 • artykuły spożywcze
 • media
 • odzież
 • oprogramowania
 • sprzęt fitness
 • sprzęt wellness, medyczny
 • suplementy
 • szkolenia, doradztwo
 • wyposażenie
 • zdrowie i uroda

IMPREZY TOWARZYSZĄCE TARGOM FIWE

Wszystkich gości targów FIWE witała specjalna strefa relaxu, wokół której prezentowały się samochody marki NISSAN. To niespotykana strefa na targach fitness ale nasi goście entuzjastycznie przyjęli obecność Nissana na FIWE. Nasz partner motoryzacyjny przygotował dla odwiedzajacych wyjątkową okazję zapoznania się z najnowszym modelem NISSAN MICRA, który zaskoczył wszystkich nowym designem, ogromnymi możliwosciami personalziacji oraz wyjątkowym systemem nagłośnienia Premium BOSE. Na naszych gości czekały również inne nowości marki NISSAN – nowy Qashqai, X-Trail i Juke. Wszyscy goście FIWE mogli wziąć udział w konkursie którego główną nagrodą był Nissan MICRA na weekend z pełnym bakiem paliwa. Na czas targów flota samochodowa FIWE wzbogaciła się także o 2 najnowsze modele Nissan X-Trail, które wspomagały nas w trakcie przygotowywania całego wydarzenia. Nowy Nissan Micra i X-Trail sprawdziły się wyśmienicie!

W tym roku, Targi FIWE urozmaiciły rekordowa liczba  imprez towarzyszących.

Konferencja FIWE Experts przeznaczona dla przedsiębiorców, managerów, właścicieli i kadry instruktorskiej z branży fitness & wellness, gdzie prelegentami byli m.in tacy eksperci jak Tomasz Napiórkowski, Szymon Bartoszek, Sebastian Goszcz, Wojciech Herra, czy Łukasz Balicki.

Fani sportu uczestniczyli natomiast w konferencjach FIWE Fans oraz FIWE Personal Trainer –, gdzie wysłuchali swoich idoli oraz gwiazd sportu takich jak Akop Szostak, Michał Sakowski,  Marek Fisher Fitmaker, , Michał Undra, Jacek Feldman, czy  Karol Małecki.
Nowością były Warsztaty Blackroll Education by FIWE organizowane wspólnie z firmą Blackroll Polska, gdzie uczestnicy mieli możliwość na własnej skórze przekonać się o nieocenionej roli mobilności w sporcie. Nie zabrakło również wysokiej rangi zawodów.

Grand Prix Polski  w Kulturystyce i Fitness ( Eliminacje do Arnold Classic) – jest to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń na polskiej scenie sportów sylwetkowych. W zawodach wzięło udział blisko 150 zawodników.

Debiuty Kulturystyczne PZKFiTS Summer Edition  – absolutna nowość, która przyciągnęła tłumy kibiców. W zawodach wzięło udział blisko 130 zawodników.

 

Zawody LoginLab CrossFit  – największe zawody crossfit , które odbyły się do tej pory w Polsce. Zawody pobiły absolutny rekord frekwencji wśród zgłoszonych zawodników.

 

Zawody Street Workout Bar Battle 2017, gdzie ponad 100 atletów zaprezentowało  swoje umiejętności w specjalnie przygotowanej strefie do street workoutu.

Nowością była Fight Arena – poświęcona między innymi spotkaniom z czołowymi zawodnikami mieszanych sztuk walki i boksu zawodowego oraz managerami klubów. W strefie fight fani spotkali zawodników federacji KSW m.in. Mariusza Pudzianowskiego oraz Michała Materlę, federacji FEN ( m.in. Arek Wrzosek) oraz Legia Fight Club ( m.in. Grzegorz Sanecki)

Gala zawodowa  FIWE Experience European Fight Masters. Trzy  walki w formule MMA cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności.

GWIAZDY Z ZAGRANICY

W tym roku targi FIWE były odwiedzane licznie przez zagraniczne gwiazdy. Ambasadorką targów FIWE była Stephanie Davis, a na targach mogliście spotkać również Eveliene Nellen, Zsuzsanna Toldi, Ivan Sharpilov, Jackson Corley.

Także Polskę reprezentowało liczne grono znanych osobistości sportowych. Organizatorzy zaprosili na targi ponad 200 najbardziej popularnych gwiazd fitness. Ambasadorami z Polski byli Akop i Sylwia Szostak, Michał Karmowski, Michał Materla, Chłopaki z Warszawski Koks oraz Arek Wrzosek.

Po raz pierwszy na targach powstała również Strefa Relaksu, tętniąca muzyką, świetnym cateringiem i drinkami, pięknymi hostessami i wygodnymi leżakami.

KONKURS FIWE AWARDS

Podczas targów FIWE odbył się również kolejna edycja prestiżowego  konkursu FIWE Awards. Już przed targami wystawcy mieli okazję zaprezentować produkty i usługi z branży fitness & Wellness. Nagrodzeni zostali: Kategoria Produkt Roku: Innowacja – XBody ACTIWAVE produkt firmy XBODY WORLD, Kategoria Suplement – Multi Craze – produkt firmy Real Pharm, Kategoria Sprzęt – ergometr wioślarski przeznaczony do treningu atletycznego SKILLROW – produkt firmy Technogym.

Sponsorzy i Partnerzy

Organizator dziękuje za wsparcie Sponsorom oraz Partnerom targów.  Złotemu Sponsorowi  firmie Technogym, Srebrnemu Sponsorowi firmie Incrediwear, Partnerowi Motoryzacyjnemu Nissan, Partnerom: Nutrend, Apus Sports, Swedish Supplements, Sport dla Wszystkich, Dr. Koti, Partnerom Bodybuilding  All Nutrition, Evolite Nutrition, Performance Sports Nutrition, Propharm, Thaigers Nutraceuticals.

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI