FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Fit to the Beat 2021! Odkrywamy kolejne karty FIWE

Tagi: , ,

Od 10 do 12 września FIWE Fitness Trade Show sprawi, że będziesz Fit to the Beat! Koncerty, spotkania z gwiazdami, wydarzenia towarzyszące i całe mnóstwo sportu – tego wszystkiego doświadczysz w Warszawie!

Po okresie zimowej stagnacji wszyscy będziemy potrzebowali rozruszania. Zagwarantuje je kolejna edycja eventu FIWE Fitness Trade Show, która odbędzie się w dniach 10-12 września 2021. W tym roku będzie to wyjątkowo muzyczne wydarzenie. Nie zabraknie jednak mnóstwa sportu, gwiazd i najbardziej merytorycznych wydarzeń towarzyszących!

Edukacyjna strona FIWE

Wiemy, że w sporcie nie osiągnie się zakładanych efektów, jeśli nie zadba się zarówno o aktywność fizyczną, jak i odpowiednią dietę. FIWE Diet to niepowtarzalna okazja dla wszystkich miłośników ruchu, by zwiększyć efekty ćwiczeń dzięki odpowiednio skomponowanemu menu na każdy dzień. Miłośnik fitness wie, że drugą podstawą jest trening. Jak ćwiczyć, by uzyskać maksymalną efektywność? Co zrobić, by uniknąć błędów w komponowaniu miesięcznego planu treningowego? Jak urozmaicić aktywność fizyczną, by rozwinąć najistotniejsze partie mięśni? Co zrobić, by schudnąć szybko i skutecznie? Nad tymi zagadnieniami pochylą się trenerzy personalni, którzy wygłoszą swoje prelekcje podczas FIWE Training.

Dalsze kierunki rozwoju dla trenerów personalnych, jak i szkolenia oraz dofinansowania – te tematy zostaną poruszone z kolei podczas FIWE Personal Trainer. Mamy świadomość, że każdy zawód potrzebuje ciągłego doskonalenia. Tym bardziej dotyczy to tych specjalistów, którzy pracują z ludźmi.

Biznes na FIWE

Wiemy, że branża fitness potrzebuje mocnego bodźca, by wyjść z kryzysu pandemicznego. Sposoby, jak sobie z nim poradzić, można będzie usłyszeć między innymi podczas konferencji FIWE Experts. Doświadczeni prelegenci odpowiedzą na pytanie, co zrobić, by pozyskać dodatkowe środki na rozwój biznesu, a także jakie szkolenia wybrać, by dopasować je do profilu przedsiębiorstwa.

Podczas FIWE Business eksperci i praktycy biznesu pochylą się między innymi nad tematem inwestycji. Wspólnie zastanowią się, na jakie trendy warto postawić i co innowacyjnego oferują rynki zagraniczne. Nie zabraknie również przedstawienia dostępnych form inwestycyjnych oraz branżowych franczyz, które pozwalają na stworzenie własnego biznesu pod wspólną marką. Osobnym segmentem eventu będzie rozwój branży fitness w sektorze e-commerce.

Biznesowy dzień na FIWE zostanie zwieńczony Debatą CEO&Experts, w której wezmą udział właściciele i managerowie odpowiedzialni za rozwój klubów fitness i siłowni. Nie zabraknie wymiany poglądów, która prowadzić będzie do wypracowania innowacyjnych rozwiązań, zmieniających przyszłość biznesu.

Najlepszy event sportowy

Nasze wydarzenie powstało przede wszystkim z miłości do sportu. Podczas FIWE będzie można skorzystać ze strefy treningu pod okiem najlepszych trenerów personalnych. Wypróbuj sprzęt, sprawdź nowości i spal kalorie w czasie zajęć grupowych. Nie zapomnij wziąć ze sobą sportowego stroju!

Jeśli chcesz poczuć dodatkowe emocje, sprawdź turniej sportów walki. Najlepsi zawodnicy i najbardziej emocjonujące walki zapewnią wrażenia, których nie znajdziecie nigdzie indziej! Na stracie stanie ponad 300 zawodników. To wydarzenie, którego żaden z miłośników sportów walki nie może przegapić! O miano najsilniejszych w Polsce rywalizować będą za to kulturyści. W 2021 roku na FIWE nie zabraknie najbardziej prestiżowych zawodów w kraju dla wszystkich miłośników ciężarów!

Koncerty i spotkania z gwiazdami

Rok w rok olbrzymią popularnością na naszym evencie cieszą się wydarzenia towarzyszące. W 2021 rozbudujemy strefę koncertową. Wysłuchacie muzyki najpopularniejszych artystów w Polsce! Spotkacie się również z gwiazdami. Wśród nich są Michał Materla, Radosław Słodkiewicz, Roman Szymański, Andrzej Grzebyk, Sławomir Budasz, Łukasz Ragóg, a także Diana Dudziak. Ponadto, targi odwiedzą Paula Leszczyńska, Agnieszka Andrych, Olimpia Gradowska, Anna Kościuczyk, Sandra Małecka, Anna Głowacka, Kinga Strąkowska, Marcin Zieliński, Andrea Kwiatkowska oraz Jacek Ratusznik.

Jesteście gotowi na wielkie emocje?
Kupcie bilet już dziś i zagwarantujcie sobie największą sportową rozrywkę w Polsce!
Do zobaczenia!

Sprawdź nas również na Facebooku:

FIWE FITNESS TRADE SHOW

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI