FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Odmrożenie branży fitness 28 maja. FIWE 2021 to pierwsza okazja do spotkania

Tagi: , ,

Za sportowym sektorem usług wyjątkowo trudne miesiące. Odmrożenie branży fitness  28 maja. Co zrobić, by po okresie braku pomocy przedsiębiorcy znów stanęli na nogi? O tym porozmawiamy na FIWE Fitness Trade Show 2021.

FIWE Fitness Trade Show do tej pory było świętem branży fitness. Było centralnym punktem Europy dotyczącym sportu, ale również przestrzenią dla rozrywki, która często towarzyszy aktywności fizycznej. Była to także platforma do rozmowy o innowacjach w tym sektorze usług i doskonała okazja do nawiązywania nowych kontaktów zawodowych.

ZAKWASY PO TRENINGU. JAK SIĘ ICH POZBYĆ?

FIWE 2021 będzie jednak czymś więcej. Poza koncertami, strefą wystawienniczą, zawodami na żywo (między innymi sztuk walki oraz kulturystycznymi) event stanie się miejscem, w którym przedstawiciele branży porozmawiają o przyszłości po lockdownie. To nie będą jałowe wymiany, ale zastanowienie się, jak pomóc sobie nawzajem, by jak najwięcej przedsiębiorstw mogło odrobić straty po okresie zamrożenia gospodarki. Będzie to przestrzeń do dyskusji świadczeń pomocowych, zjednoczenia branży, która jak żadna inna w Polsce przez okres kilku miesięcy nie mogła w ogóle funkcjonować.

Jak zabezpieczyć się przed podobnymi sytuacjami w przyszłości?
Co zrobić, by skutecznie wywalczyć odszkodowania?
Jak współpracować, by zapewnić sobie wsparcie w procesie odbudowy sektora?

KLUCZOWE WSKAŹNIKI EFEKTYWNOŚCI KLUBU FITNESS. NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Na te i inne pytania odpowiedzą najwięksi eksperci w sektorze fitness. Zapraszamy na spotkanie na FIWE dotyczące odmrożenia branży fitness.

Program FIWE Fitness Trade Show

MAJEWSCY AMBASADORAMI!

FIWE MUSIC 2021 pojawią się AMBASADORZY FIWE – PAŃSTWO MAJEWSCY!🔥
Będziecie mogli pogadać, zbić pionę, zrobić sobie zdjęcie, a wkrótce zdradzimy kolejne aktywności związane z Państwem Majewskich!

Granda Warszawska na FIWE!

To już drugi raz kiedy podczas FIWE odbędzie się bardzo dobrze znana nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce Granda! Na przeciwko siebie staną jedni z najtwardszych zawodników w naszym kraju! To wydarzenie pokazuje jak bardzo rozwijają się sporty walki w szczególności stójkowe w Polsce. Granda z pewnością daje możliwość promocji zawodnikom przed szeroką publicznością oraz wieloma znanymi personami w sportach walki. Organizacja tego wydarzenia towarzyszącego podczas targów FIWE to chęć promocji młodych talentów, sportów walki, a także sportu!

FIWE Experts

Konferencja FIWE Experts to wydarzenie dla wszystkich tych, którzy chcą poznać każdą stronę prowadzenia biznesu w branży fitness. W jaki sposób zagwarantować sobie większe zadowolenie klientów? Co zrobić, by pozyskać dodatkowe środki na rozwój biznesu? Jakie szkolenia wybrać, by dopasować je do profilu przedsiębiorstwa? Co będzie absolutnym „must have” siłowni i klubów fitness w nadchodzących latach? Na te pytana odpowiedzą eksperci.

FIWE Business

Podczas wydarzenia poruszane będą kluczowe dla sektora kwestie. Eksperci i praktycy biznesu pochylą się między innymi nad tematem inwestycji. Wspólnie zastanowią się, na jakie trendy warto postawić i co innowacyjnego oferują rynki zagraniczne. Nie zabraknie również przedstawienia dostępnych form inwestycyjnych oraz branżowych franczyz, które pozwalają na stworzenie własnego biznesu pod wspólną marką. Osobnym segmentem eventu będzie rozwój branży fitness w sektorze e-commerce.

Debata CEO&Experts

Podczas tego wydarzenia poruszone zostaną najważniejsze kwestie dla branży. Nie zabraknie wymiany poglądów, która prowadzić będzie do wypracowania innowacyjnych rozwiązań, zmieniających przyszłość biznesu. Co zrobić, by zwiększyć atrakcyjność klubu fitness? Jak wyróżnić się na tle konkurencji? Po jakie nowinki technologiczne sięgnąć i jak zabezpieczyć się przed kryzysem? Każdy uczestnik będzie mógł się tego dowiedzieć.

Ponadto, na zgromadzonych czeka strefa networkingu (łączenie biznesów), konferencje zdrowotne, ćwiczenia, strefa wystawiennicza, zawody sportowe oraz koncerty.

FIWE 2021, 11 – 12 Września 2021.

Najlepsze porady ze świata fitness poznacie dzięki FIWE Fitness Trade Show 2021! Już dziś zarejestrujcie się i zapewnijcie sobie miejsce na największej imprezie poświęconej branży fitness w Europie! Zapoznacie się najnowszymi trendami w branży fitness i poznacie innowacje, które zmienią Wasze podejście do treningu! Nie możecie przegapić tego wydarzenia.

Sprawdź nas również na Facebooku:

FIWE FITNESS TRADE SHOW

Fiwe 2021
11 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI