FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Dlaczego warto wziąć udział?

 

Dlaczego warto wziąć udział?

• Zobaczysz najnowsze usługi oraz produkty ponad 200 wystawców z 18 krajów, które pozwolą znacząco wzmocnić Twój biznes
• Poznasz wartościowych i inspirujących ludzi z branży
• Dowiesz się o najnowszych rozwiązaniach, które pozwolą zrealizować postawione cele
• Podniesiesz swoje kwalifikacje dzięki udziałowi w konferencjach edukacyjnych
• Poczujesz siłę pozytywnej energii od ludzi posiadających pasję tworzenia
• Będziesz częścią wielkiej społeczności fitness

FIWE Ceo Meetings

Niezobowiązujące spotkanie właścicieli sieci klubów fitness obecnych wyłącznie na personalne zaproszenie. Kameralna atmosfera pozwoli poruszyć obecną sytuację rynku fitness w Polsce.
Podczas 8. edycji odbędą się aż dwie debaty CEO Meetings!

Konkurs Branża Fitness Awards

Prestiżowy konkurs dedykowany klubom fitness i studiom butikowym ( m.in. jogi, ems, indoor cycling, box crossfit). Konkurs powstał z potrzeby wyróżnienia i wsparcia najlepszych w branży, ma na celu promocję profesjonalizmu i jakości oraz budowanie świadomości ważnych wartości, a także inspirowanie do podnoszenia standardów. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych i najbardziej wyjątkowych w danych kategoriach klubów i studiów butikowych w Polsce oraz podnoszenie standardów pracyi realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania.

Konferencja FIWE Franczyza

Konferencja specjalnie przygotowana dla przedsiębiorców i osób poszukujących pomysłu na biznes w branży fitness. To idealna okazja do spotkania franczyzobiorców z franczyzodawcami. W jednym miejscu znajdą się wszystkie oferty franczyzodawców z Polski oraz ze świata.

Konferencja FIWE Investors

Konferencja dedykowana przedsiębiorcom i osobom prywatnym pokazująca możliwości inwestowania na rynku fitness & wellness w Polsce. Tematami przewodnimi konferencji będzie przedstawienie trendów inwestycyjnych popartych Case study. Przedstawione zostaną różne modele biznesowe. Pokazane zostaną przykłady największych inwestycji oraz panujące trendów i innowacje. Uczestnicy Konferencji zdobędą także wiedzą z zakresu personal brandingu, zarządzania czasem, negocjacji czy podejmowania kluczowych decyzji pod presją.

Konferencja FIWE Shops

Konferencja dedykowana właścicielom hurtowni, a także sklepów stacjonarnych i internetowych, na której przedsiębiorcy dowiedzą się w jaki sposób podnieść zyski ze sprzedaży oraz jak dobrze prowadzić sklep, aby czerpać zyski.

Konferencja FIWE Experts

Elitarna konferencja branżowa skierowana do wszystkich, którzy planują otwarcie działalności lub szukają sprawdzonych rozwiązań w już prowadzonym biznesie. Prawdziwe kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy, przekazane przez ekspertów osiągających sukcesy na polu zawodowym.

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI