fiwe 2020
7. EDYCJA
09.2019 r.

Warszawa expo xxi

Dlaczego warto wziąć udział?

Dlaczego warto wziąć udział?

FIWE 2018

  • Zobaczysz najnowsze usługi oraz produkty ponad 200 wystawców z 18 krajów, które pozwolą znacząco wzmocnić Twój biznes

 

  • Poznasz wartościowych i inspirujących ludzi z branży

 

  • Dowiesz się o najnowszych rozwiązaniach, które pozwolą zrealizować postawione cele
  • Podniesiesz swoje kwalifikacje dzięki udziałowi w konferencjach edukacyjnych

 

  • Poczujesz siłę pozytywnej energii od ludzi posiadających pasję tworzenia

 

  • Będziesz częścią wielkiej społeczności fitness

 

 new ikonaFIWE Ceo Meetings – lunch branżowy

Niezobowiązujące spotkanie właścicieli sieci klubów fitness obecnych wyłącznie na personalne zaproszenie. Kameralna atmosfera pozwoli poruszyć w zamkniętym gronie
obecną sytuację rynku fitness w Polsce.

 

new ikona

Konkurs Branża Fitness Awards

Prestiżowy konkurs dedykowany klubom fitness i studiom butikowym ( m.in. jogi, ems, indoor cycling, box crossfit). Konkurs powstał z potrzeby wyróżnienia i wsparcia najlepszych w branży, ma na celu promocję profesjonalizmu i jakości oraz budowanie świadomości ważnych wartości, a także inspirowanie do podnoszenia standardów. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych i najbardziej wyjątkowych w danych kategoriach klubów i studiów butikowych w Polsce oraz podnoszenie standardów pracyi realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania.

new ikona

Strefa Franczyzy

Miejsce na targach dla przedsiębiorców i osób poszukujących pomysłu na biznes. Spotkanie franczyzobiorców i franczyzodawców. Zbiór ofert franczyzodawców branży fitness w jednym miejscu.

new ikona

Konferencja FIWE Investors

Konferencja dedykowana przedsiębiorcom i osobom prywatnym pokazująca możliwości inwestowania na rynku fitness & wellness w Polsce. Tematami przewodnimi konferencji będzie przedstawienie trendów inwestycyjnych popartych Case study. Przedstawione zostaną różne modele biznesowe. Pokazane zostaną przykłady największych inwestycji oraz panujące trendów i innowacje. Uczestnicy Konferencji zdobędą także wiedzą
z zakresu personal brandingu, zarządzania czasem, negocjacji czy podejmowania kluczowych decyzji pod presją czasu.

new ikona

Konferencja Wellness & Spa

Konferencja dedykowana właścicielom i managerom Hoteli , Spa, Pływalni, ośrodków wypoczynkowych, czy też baz treningowych. Konferencja powstała, by edukować kadrę zarządzającą z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz zapoznać ich z innowacyjnymi metodami urządzania strefy wellness & Spa w prowadzonym biznesie.

new ikona

Konferencja FIWE Shops

Konferencja dedykowana właścicielom hurtowni, a także sklepów stacjonarnych i internetowych, na której przedsiębiorcy dowiedzą się w jaki sposób podnieść zyski ze sprzedaży oraz jak dobrze prowadzić sklep, aby czerpać zyski.

 

 

Fiwe 2020
09.2020 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało: