fiwe 2020
7. EDYCJA
18 -20.09.2020 r.

Warszawa Expo xxi

Jesteś już wystawcą? zaloguj się

Oferta udziału

 

JAK BRANŻA FITNESS RADZI SOBIE W CZASIE PANDEMII?

pobierz raport

 

 

 

FIWE Fitness Trade Show 2020
18 – 20.09.2020r., Expo XXI, Warszawa
30 000 odwiedzających z Polski i zagranicy
w tym 4 000 klientów biznesowych ( B2B)
3 dni targowe
w tym 1 dedykowany dzień biznesowy ( Piątek)

Chcesz zapoznać się z naszą pełną ofertą współpracy?
Wypełnij formularz „Zapytaj o ofertę”  –> lub skontaktuj się z naszych działem handlowym.
Razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla zwiększenia zysku Twojego biznesu.

Zapraszamy do udziału w 7. edycji międzynarodowych targów FIWE FITNESS TRADE SHOW 2020.  Międzynarodowe Targi FIWE Fitness Trade Show to najszybciej rozwijające się wydarzenie branży fitness w Europie Środkowo – Wschodniej. Z każdą kolejną edycją targi w swojej ofercie przedstawiają coraz to nowe rozwiązania i innowacje. 

FIWE to połączenie targów biznesowych, które mają ma na celu pokazanie bogatej gamy sprzętu, produktów, usług i akcesoriów fitness & wellness przed szerokim gronem odwiedzających z Polski i z zagranicy, a także Show dla fanów sportu, którzy mają doskonałą okazję do spotkania gwiazd i idoli sportowych.

Branża sportowa cały czas się rozwija, powstają nowe potrzeby i to właśnie targi FIWE Fitness Trade Show wychodzą naprzeciw! Coraz więcej konferencji edukacyjnych na najwyższym poziomie merytorycznym, prowadzone przez ekspertów branżowych od lat budujących swoje doświadczenie i wiedzę. Nowością są konferencje biznesowe FIWE Experts Equipment oraz FIWE Franczyza. Rozbudowane programy konferencji, które wpisały się już na stałe w program wydarzenia, FIWE ExpertsFIWE Investors, FIWE Fit & CardioFIWE Pro, których poziomy dostosowane są zarówno dla profesjonalisty jak i początkującego pasjonata sportu. 

Coraz więcej wydarzeń towarzyszących! Tegoroczna edycja wydarzenia to będzie prawdziwa petarda. Aż TRZY rodzaje Zawodów Kulturystycznych! Dla odwiedzających widowiskowe będą również pozostałe zawody sportowe CrossFitMMA, a także po raz pierwszy podczas targów FIWE Turniej Sportów Walki Warszawska Granda!

W programie znajdą się również wyjątkowe pokazy mody sportowej FIWE Fitness Fashion Week, a także Strefa Gwiazd, która w tym roku z pewnością zaskoczy wszystkich odwiedzających!

Firmom, chcącym wziąć udział w naszym wydarzeniu przedstawiamy w pełni spersonalizowaną i dopasowaną do potrzeb i wyznaczonych celów ofertę udziału w targach.

Do tej pory zaufali Nam m.in.:

Te firmy zaufały FIWE

Fiwe 2020
18 - 20.09.2020 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało: