FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Jesteś już wystawcą? zaloguj się

Zakres branżowy targów

 

 

SUPLEMENTY
SPRZĘT FITNESS
WYPOSAŻENIE
ODZIEŻ
AKCESORIA
ARTYKUŁY SPOŻYWCZE
ZDROWIE I URODA
ZDROWA ŻYWNOŚĆ
WELLNESS & SPA
MEDIA
OPROGRAMOWANIE
SZKOLENIA, DORADZTWO
INNE

 

8. edycja targów FIWE, która odbędzie się w dniach 10 – 12 września 2021 przyciągnie szereg ludzi obracających się w branży fitness. Wszyscy oni zgodnie twierdzą, że branża jest w stanie ciągłego rozkwitu, pomimo obecnej sytuacji na świecie. Nie ma się więc czemu dziwić – ludzie coraz chętniej dbają o siebie, coraz bardziej są świadomi tego, jakie konsekwencje może nieść za sobą brak ruchu i nieodpowiednia dieta. Ponadto warto zauważyć, że jak pokazują wszelkie badania, poziom wytrenowania w społeczeństwie rośnie wraz ze wznoszącym się PKB. W Polsce przyrost PKB kształtuje się na coraz wyższym poziomie.

Targi FIWE to idealne miejsce spotkań dla zainteresowanych wszystkimi aspektami, jednocześnie dając możliwość osobom prowadzącym biznes na to, by zwiększyć swoją sprzedaż zarówno bezpośrednio, jak i poprzez zwiększenie świadomości o swojej marce wśród społeczności.

Dla wielu przyszłych jak i aktywnych przedsiębiorców Targi FIWE stanowić będą kapitalne źródło pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych, a także klientów – zarówno indywidualnych jak komercyjnych. Ponadto nic tak nie spaja branży i nie pozwala poszczególnym jej członkom na integrację, w ramach jednej wielkiej rodziny Fitness & Welness.

Kto właściwie odwiedza Targi FIWE?

Z jednej strony inwestorzy, którzy planują dopiero założenie biznesu, z drugiej zaś przedstawiciele jednostek samorządowych, klinik rehabilitacyjnych, przedstawiciele branży medycznej czy managerowie siłowni, klubów i sklepów sportowych. Katalog potencjalnych uczestników jest jednak niezwykle szeroki – można wręcz odnieść wrażenie, że każdy, kto choć minimalnie jest zainteresowany sportem, będzie na Targach FIWE mógł znaleźć coś dla siebie.

Jeśli chodzi o działania promocyjne, każdy przedsiębiorca będzie mógł powalczyć o zwiększenie swojej atrakcyjności poprzez odpowiednią ekspozycję własnej marki w trakcie wydarzenia, jako wyspecjalizowany zespół – wiemy jak to zrobić. Co dodatkowo? Nagroda FIWE Awards. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w niepowtarzalnym konkursie, zakończonym galą dla nagrodzonych w kilku kategoriach. Wszystko po to, aby uhonorować najciekawsze produkty i usługi. Dość powiedzieć, że konkursowicze będą mieli specjalną promocję podczas całego wydarzenia, co dodatkowo wpłynie na rozpoznawalność marki. Z pewnością wyróżnienie się spośród ponad 200 firm prowadzących biznes fitness nie jest proste – na FIWE jest to możliwe. Nie pozostaje nic innego jak tylko zaryzykować i zgłosić się do konkursu organizowanego przez nasz zespół.

Zgłoś się do naszych doradców, wesprzemy Cię nie tylko na targach, ale na każdym etapie organizacji.

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI