FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Lider rynku supelemntacyjnego firma OLIMP Sport Nutrition objęła najwyższy status Złotego Sponsora 7. edycji FIWE Fitness Trade Show Wonderland 2020!

Lider rynku suplementacyjnego firma OLIMP Sport Nutrition  objęła najwyższy status Złotego Sponsora tegorocznej 7. już edycji międzynarodowych targów FIWE Fitness Trade Show Wonderland. Dziękujemy za zaufanie i już dziś obiecujemy Wam drodzy odwiedzający , że edycji #FIWE2020 nie zapomnicie do końca swojego życia! Będzie moc! Będzie magicznie!

Firma Olimp Laboratories powstała blisko 30 lat temu i od samego początku przyświecał jej jeden cel — zapewnienie klientom lepszego komfortu życia, sił, zdrowia i witalności. Od tamtej pory Olimp stał się europejskim liderem w kreowaniu trendów i tworzeniu unikalnych formulacji z dodatkiem innowacyjnych składników. Fundamentem działań marki Olimp jest atmosfera współpracy i wzajemne wsparcie, co daje możliwość kompleksowego podejścia do klientów i potrzeb rynku. Każdy produkt stanowi efekt determinacji oraz intensywnych prac badawczych. W połączeniu z wiedzą i doświadczeniem specjalistów z zakresu żywienia i suplementacji, wszystkie preparaty odznaczają się wysoką jakością i realnym działaniem! Nowoczesne laboratoria, inteligentne centrum logistyczne, a także mnoga liczba certyfikatów (np. GMP), jedynie potwierdzają pozycję Olimp Laboratories na światowej arenie producentów suplementów diety.

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI