Otwarte Mistrzostwa Polski NPC & Debiuty FIWE

Sobota, 09.09.2023, godz. 10:00

Organizatorzy Zawodów:

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NPC & DEBIUTY FIWE!

Po raz kolejny FIWE wraz z Robertem Piotrkowiczem organizuje polską edycję otwartych zawodów największej i najsilniejszej federacji w kulturystyce i fitness na świecie – NPC Worldwide & IFBB Proffesional League dla wszystkich zawodników Sportów sylwetkowych z Polski oraz daje jednocześnie okazję do pierwszego w życiu startu dla amatorów i początkujących zawodników w konkursie debiutantów w ramach Debiutów FIWE.
W amatorskich konkursach federacji NPC Worldwide mogą startować zarówno zawodnicy niezrzeszeni, jak i zawodnicy ze wszystkich krajowych i międzynarodowych federacji bez żadnych ograniczeń, kwalifikacji i zezwoleń. W trakcie każdej edycji mistrzostw NPC zawodnik ma prawo startu w dowolnej ilości kategorii głównych t.j. First Timer, Beginner, Novice, Junior, Master, Open/Senior, o ile spełnia wymogi regulaminowe danej kategorii. W każdej z tych sześciu kategorii ma on prawo startu w dwóch dowolnie wybranych konkurencjach sylwetkowych.

WYKAZ KONKURENCJI SYLWETKOWYCH:

· Women’s Bikini
· Women’s Wellness
· Women’s Figure
· Women’s Physique
· Women’s Fitness
· Women’s Bodybuilding
· Men’s Physique
· Men’s Classic Physique
· Men’s Bodybuilding

WYKAZ KATEGORII GŁÓWNYCH:

· True Novice
· Beginner
· Novice
· Junior
· Master
· Open /Senior

Debiutach FIWE mogą wystąpić osoby startujące po raz pierwszy w zawodach sylwetkowych jakiejkolwiek federacji (kategoria First Timers) oraz debiutanci innych federacji z lat poprzednich startujący pierwszy raz w federacji NPC (kategorie Beginner i Novice). Zawodnicy startujący w Debiutach FIWE w kategoriach First Timer, Beginner, Novice mogą startować równocześnie (na tej samej imprezie) w innych kategoriach t.j. Junior, Master, Open/Senior.