FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Partnerem wydarzenia FIWE Wonderland został IronMaxx Nutrition!

Cały czas działamy, żeby wrześniowa edycja największych targów fitness zapadła Wam w pamięć!
Z niecierpliwieniem czekamy na kolejne ogłoszenia wydarzeń oraz naszych partnerów.
Tym razem mamy przyjemność przedstawić Partnera FIWE, którym został IronMaxx Nutrition!

Firma IRONMAXX powstała w 2004 na terenie Niemiec i specjalizuje się w produkcji suplementów diety dla sportowców, zarówno zawodowych, jak i amatorów. Obecnie Ironmaxx posiada sieć dystrybucji w całej Europie, ale nasze produkty można znaleźć już poza jej granicami.

Niemiecka Jakość !
Wszystkie produkty marki Ironmaxx produkowane są na terenie Niemiec, dzięki czemu muszą spełniać wszystkie normy i standardy jakościowe, które są w Niemczech jednymi z najbardziej restrykcyjnych na świecie. Taka polityka zapewnia klientom gwarancję otrzymania produktów najwyższej jakości, niedostępnej dla większości konkurencji.

Te słowa potwierdzić mogą m.in. certyfikat „Made in Germany”, posiadane normy DIN EN ISO 9001:2008 oraz regulacja EU 1924/2006, która potwierdza, że produkty są w 100% wolne od dopingu , legalne i nie powodują uszczerbku na zdrowiu. Ironmaxx do produkcji wykorzystuje najwyższej jakości surowce, dzięki czemu suplementacja jest efektywna, ale również przyjemna. Wykorzystanie świetnych walorów smakowych spowoduje, że z wielką przyjemnością będziesz sięgał po odżywki i suplementy.

7 edycja FIWE z pewnością zrobi na Was gigantyczne wrażenie!
My nie możemy się już doczekać kolejnych rewelacji!

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI