FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Platforma Treningowa Shape.Care

Tagi:

Shape.Care to pierwszy kompleksowy system wspomagający treningi personalne wśród amatorów i profesjonalistów oraz zaawansowane narzędzie dla trenerów personalnych i siłowni. Wśród ćwiczących podczas treningu często spotykanym problemem jest brak specjalistycznej wiedzy dotyczącej wykonywania danego ćwiczenia.

Nieznajomość poprawnej techniki oraz błędnie wykonywane ćwiczenia mogą narazić na kontuzje i problemy zdrowotne. Ponadto bagatelizowana jest potrzebę ćwiczenia z trenerem personalnym. W konsekwencji spada motywacja do ćwiczeń i brak jest widocznych efektów, co pogłębia niechęć do wysiłku i unikanie treningów. Dlatego na ratunek tym problemom przychodzi Shape.Care.

Czym jest system Shape.Care i dla kogo jest stworzony?

Shape.Care Jest to platforma treningowa stworzona dla każdej osoby związanej ze sportem – trenerów, ćwiczących oraz siłowni. Ponad to jest to również zaawansowane urządzenie fitness-trackingowe oparte o zaawansowaną analitykę oraz autorskie urządzenie pomiarowe – inteligentne rękawiczki treningowe Shape.Care Gloves.

Trenerzy wprowadzają do systemu stworzone przez siebie plany treningowe, które są cyfryzowane i udostępniane dla użytkowników, co pozwala na zdalną współpracę z podopiecznym. Od tego momentu nie muszą się już zastanawiać nad swoim napiętym grafikiem i mogą pracować bez zeszytów, długopisów i tabelek w excelu. Kilka kroków pozwala zwiększyć ich bazę klientów, zaoszczędzić sporo czasu i zarabiać razem z Shape.Care.

Użytkownik może wybrać z bazy dostępnych treningów taki, który będzie dla niego jak najodpowiedniejszy i pozwoli zrealizować zamierzony cel. Łącznikiem między trenerem a podopiecznym jest chat, który pozwala na stałe konsultacje, dzięki czemu można profesjonalnie monitorować swoje postępy. Dlatego właśnie trening w aplikacji Shape.Care rozwiązuje wiele podstawowych problemów. Przede wszystkim kontrola efektów wpływa pozytywnie na motywację. Ponadto pozwala dobrze dobrać trening, odpowiedni dla każdego użytkownika, biorąc pod uwagę pomiar masy ciała, odpowiednią wagę ciężarów oraz czas i powtórzenia w seriach. Shape.Care pozwala także wykonywać trening o każdej porze dnia i nocy w dowolny miejscu na świecie.

W jaki sposób korzystają na tym siłownie? Dla nich aplikacja to uzupełnienie i poszerzenie oferty oraz krok w kierunku lepszego poznania swoich klientów. Dostarczamy usługę wzbogacenia karnetów o cyfrowe plany treningowe, integrujemy się z istniejącymi systemami w klubie, aby jak najlepiej dotrzeć do klienta i wesprzeć go w treningu. Z nami możliwe jest zmniejszenie ilości zawieszanych i nie przedłużanych karnetów!

W jaki sposób z niej korzystać?

Aplikacja jest całkowicie darmowa. Wystarczy pobrać ją ze sklepu Google Play lub AppStore. Użytkownik znajdzie w niej bazę planów treningowych oraz pełne wsparcie trenerów personalnych. Nie trać czasu, wybierz plan treningowy i już dzisiaj dołącz do społeczności Shape.Care!

artykuł sponsorowany

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI