Zapraszamy na wyjątkowy pokaz wytrzymałości fizycznej oraz samokontroli z Łukaszem Szpunarem. 

Ten niezwykły człowiek, pasjonat morsowania, który przeprowadzi trening przygotowawczy do rekordu guinnessa w najdłuższym przebywaniu w lodzie. Na waszych oczach wejdzie do specjalnie przygotowanej skrzyni po czym zostanie zasypany aż po szyję kostkami lodu i spędzi w niej ponad godzinę. Obserwując pokaz Łukasza, z pewnością poczujecie ożywczy dreszczyk emocji i pobudzicie swoją witalność.

Łukasz Szpunar – zdobywca czterech zimowych szczytów w szortach, śmiałek stawiający czoła temperaturze odczuwalnej nawet do -25 stopni Celsjusza. Ten odważny sportowiec, II Wicemistrz Polski w Morsowaniu z czasem ponad 4 godziny w lodowatej wodzie , który podzieli się z wami swoim doświadczeniem i osiągnięciami. Jego niezłomność, determinacja i przekonanie o tym, że nie ma rzeczy niemożliwych, staną się dla was motywacją do pokonywania własnych ograniczeń. Podczas prelekcji Łukasza, dowiecie się, jak trenować ciało i umysł, by osiągać swoje cele nawet w najtrudniejszych warunkach.

Zapraszamy was do dosłownego zanurzenia się w fascynującym świecie ekstremalnych wyzwań ponieważ zaraz po pokazie każdy będzie mógł wejść do balii z lodem i sprawdzić na własnej skórze jaka jest wielka siła zimna !