FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Poznaj wystawcę FIWE 2020: OLIMP SPORT NUTRITION®

Tagi: ,

OLIMP SPORT NUTRITION®

Marka znana i rozpoznawalna na całym świecie, posiadająca ponad 29 lat doświadczeń w produkcji odżywek. To, co odróżnia ich produkty od innych firm zajmujących się przeważnie tylko konfekcjonowaniem, to ogromna praktyka i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i produkcji własnych, innowacyjnych, receptur w standardzie zakładu farmaceutycznego.

Firma posiada jedyne w Polsce tak nowoczesne zaplecze badawczo-rozwojowe i produkcyjne, nieustannie rozwijane przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów w zakresie biotechnologii, farmacji i technologii żywienia. Marka stale współpracuje z największymi światowymi autorytetami z dietetyki sportowej.

OLIMP SPORT NUTRITION to największy producent suplementów diety i odżywek w Polsce oraz czołowy producent w Europie i na świecie. Produkty wytwarzane są w oparciu o najwyższej jakości sprawdzone i przebadane komponenty.

Wybierając produkty marki Olimp, możesz być pewny, że stosujesz jedynie pełnowartościowe i bezpieczne odżywki oraz suplementy diety, wolne od jakichkolwiek składników, choćby w najmniejszym stopniu zagrażających Twojemu zdrowiu.

Marka OLIMP SPORT NUTRITION to:
• najwyższy światowy standard produkcyjny,
• suplementy całkowicie bezpieczne dla zdrowia,
• pasja i zaawansowane technologie produkcyjne,
• najlepsze surowce,
• innowacyjne składniki,
• gwarancja 100% skuteczności.

OLIMP SPORT NUTRITION to produkty, którym zaufały miliony sportowców i osób aktywnych fizycznie w Polsce i na całym świecie.

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI