FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

„Prześpij się z FIWE!”Program Hosted Buyers  nowością targów FIWE Fitness Trade Show : United 2019

Organizatorzy targów FIWE rozszerzają biznesowe bramy targów dla biznesowych  odwiedzających targi.

Targi FIWE  stawiają w tym roku na nowoczesną i efektywną  metodę kontaktu, jako uzupełnienie dla tradycyjnych kontaktów biznesowych zawieranych na targach do tej pory.

Idea programu Hosted Buyers by FIWE to dedykowana oferta udziału w targach dla osób decyzyjnych z Polski i z zagranicy oraz organizacja biznesowych spotkań podczas targów. W ramach współpracy organizatorzy oferują dedykowany pakiet przywilejów dla odwiedzających biznesowych , co jest precedensem na skalę Europy. Propozycja organizatorów to  bezpłatny nocleg wraz z wyżywieniem  w dedykowanym i specjalnie dostosowanym na tę okoliczność Hotelu nazwanym nazwą targów: FIWE United – Zjednoczeni. Dodatkowo zaproszeni goście będą mieli dostęp do specjalnej aplikacji targowej z usługą Matchmakingu.

W  tym roku na ręce wystawców targów FIWE organizatorzy oddają wyjątkowe narzędzie, dzięki któremu mają oni realny wpływ na jakość zapraszanych gości. Targi FIWE United to będzie  wyjątkowa edycja, gdzie nad kształtem i kierunkiem imprezy decydują wszyscy Partnerzy biorący udział w wydarzeniu.

LINK DO REJESTRACJI W PROGRAMIE>>

„W ramach programu HOSTED BUYER by FIWE tworzymy dla naszych odwiedzających jak  najdogodniejsze warunki do uczestnictwa w biznesowej części targów FIWE. Chcemy , aby zaproszeni goście  czuli się u nas jak najbardziej komfortowo. Dostrzegamy to jak prężnie rozwija się branża i polski rynek fitness i mając to  na uwadze chcemy jeszcze bardziej powiększyć  wymiar  handlowy naszego wydarzenia  pomiędzy polskimi producentami i dystrybutorami, a kontrahentami z zagranicy.”– informuje Artur Moczarski, Marketing Manager targów FIWE.

Program Hosted Buers  jest skuteczną inicjatywą i sprawdza się w wielu branżach eventowych. Program  ma na celu znalezienie nowych partnerów biznesowych i rozwój firm za granicami kraju. Ta dedykowana formuła zwiększa efektywność wystąpienia na targach i skraca bezpośrednio czas dotarcia do kontrahentów.

ZAREJESTRUJ SIĘ DO PROGRAMU HOSTED BUYERS I ZOSTAŃ BIZNES VIPEM

W tym roku w targach FIWE weźmie udział rekordowa liczba ponad 200 wystawców z aż 18 krajów.

We wrześniu Warszawa – stolica Polski stanie się najbardziej pożądanym miejscem dla profesjonalistów. Organizatorzy targów FIWE zjednoczą branżę fitness!

Dla Kogo jest dedykowany program Hosted Buyers by FIWE?

* Właściciel sieci siłowni, klubów fitness, boxów crossfit
* Kierownik zakupów sieci hoteli / ośrodka
* Właściciel sklepu z suplementami ( stacjonarnie lub online)
* Właściciel sklepu z odzieżą sportową

 

Dlaczego warto odwiedzić biznesową część targów 
FIWE Fitness Trade Show: United 2019?

– Zobaczysz najnowsze usługi oraz produkty ponad 200 wystawców z 18 krajów, które pozwolą znacząco wzmocnić Twój biznes

– Poznasz wartościowych i inspirujących ludzi z branży

– Dowiesz się o najnowszych rozwiązaniach, które pozwolą zrealizować postawione cele

– Podniesiesz swoje kwalifikacje dzięki udziałowi w konferencjach edukacyjnych

– Poczujesz siłę pozytywnej energii od ludzi posiadających pasję tworzenia

– Będziesz częścią wielkiej społeczności fitness

 

Co dla Ciebie zaplanowaliśmy:

stoiska 236 wystawców  z 18 krajów
z kategorii Suplementy | Sprzęt Fitness |Wyposażenie | Odzież |Akcesoria | Artykuły Spożywcze |Zdrowie i Uroda   | Zdrowa żywność | Wellness & Spa | Media |Oprogramowanie |  Doradztwo

4 konferencje branżowe
FIWE Experts
FIWE Investors
FIWE Wellness & Spa
FIWE Shops

Ponadto:Strefa Franczyzy
Debata Ceo Meetings
Konkurs Branża Fitness Awards
Konkurs FIWE Awards
Matchmaking

FIWE Fitness Trade Show: United  to największe targi branży fitness  w Europie środkowo – wschodniej. FIWE to znana i rozpoznawalna marka. Każda edycja przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy corocznie szukają na targach nowych rozwiązań i możliwości. Żaden profesjonalista, zarówno praktyk jak i teoretyk, nie pozwoli sobie na pominięcie tego ważnego wydarzenia, które inspiruje i motywuje do rozwoju. Spotkajmy się wszyscy w dniach 13  – 15 września na targach FIWE Fitness Trade Show w Warszawie.

 

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI