FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

FIWE przygotowało specjalną ofertę dla przedstawicieli branży fitness!

Tagi: , ,

Święta coraz bliżej, dlatego FIWE przygotowało specjalną ofertę dla przedstawicieli branży fitness! Skorzystaj z możliwości promocji w katalogu świątecznych prezentów FIWE!

Branża fitness potrzebuje pozytywnego bodźca do działania. Choć siłownie i kluby będą nieczynne prawie do końca roku, to 2021 należeć będzie do miłośników wysiłku! Wynalezienie szczepionki na koronawirusa przyspieszy otwarcie poszczególnych sektorów i pozwoli wrócić do długo wyczekiwanej normalności. To znak, że należy myśleć o przyszłości, otrząsnąć się z gospodarczego letargu i postawić na promocję, pozwalającą pozyskać nowych klientów. Święta to idealny czas, by wypozycjonować swój biznes i przypomnieć się grupie docelowej. W końcu Nowy Rok, to nowe postanowienia, które można wprowadzić w życie dzięki branży!

Świąteczne prezenty od FIWE

Mailing skierowany do bazy miłośników fitness

Specjalnie na święta dla wszystkich przedstawicieli branży przygotowaliśmy ofertę na miejsce w kampanii reklamowej FIWE. Gwarantujemy, że mailing dotrze do bazy unikatowych odbiorców zainteresowanych branżą fitness. To najlepsze możliwe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy działającego w tym sektorze gospodarki!

Chcesz pochwalić się swoją ofertą? Zyskać nowych klientów detalicznych i b2b? Otworzyć się na nowe możliwości biznesu i wykorzystać handlowy wyż do promocji swojej marki? Zrób to z pewnym kontrahentem. Dołącz do grona reklamodawców w specjalnym katalogu świątecznym. Uwaga, przygotowaliśmy tylko 10 miejsc! Śpiesz się, by zapewnić sobie mocne biznesowe otwarcie 2021 roku! Dotrzyj ze swoją ofertą do pasjonatów sportu i aktywności fizycznej!

Matchmaking drogą do rozbudowy sieci kontaktów

Mamy coś jeszcze! FIWE Fitness Trade Show 2021 jest eventem, którego jednym z priorytetowych celów jest łączenie przedsiębiorców. Wiemy, że branża potrzebuje współpracy, by odeprzeć kryzys i odbudować siec kontaktów, która zredukowała pandemia. Zależy nam na tym, by zapewnić sektorowi fitness wsparcie i impuls, który pobudzi go do dalszego rozwoju. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla naszych partnerów wyjątkową ofertę Matchmaking Biznesowy. To najbardziej efektywna metoda nawiązywania kontaktów i gwarant sukcesu relacji. Powiedz nam, z kim chciałbyś się spotkać, a my to zorganizujemy.

Gwarantujemy – 8 spotkań biznesowych, dotarcie do inwestorów, przedsiębiorców, sklepów, dystrybutorów czy kadr zarządzających.
Liczba dostępnych pakietów jest ograniczona!

Dlaczego eventy tak istotne dla poszczególnych przedsiębiorców?

1. To najlepsza forma reklamy. Na eventy przychodzą osoby zainteresowane ich tematyką, ci, którzy chcą zgłębiać wiedzę lub inwestować. Jakże efektywniej jest postawić na ten sposób działania niż na standardową reklamę!

2. To stawianie na angażującą formę prezentacji marki. Można w o wiele ciekawszy sposób przedstawić swoją ofertę i bardziej zaangażować odbiorcę.

3. Integracja firmy. Eventy dają możliwość spotkania dużej bazy biznesowej i nawiązania nowych kontaktów. W czasach kryzysu to niezbędne, by zabezpieczyć przyszłość przedsiębiorstwa.

4. Media po Twojej stronie. Eventy są również doskonałą okazją do tego, by zwrócić na siebie uwagę mediów. Ciekawe stoisko, porywający wykład ekspercki – one sprawią, że przedsiębiorstwo będzie miało dobrą prasę.

5. Prezentacja w sektorze premium. Eventy to metoda marketingowa dla wybranych. Decydują się na nią firmy o dużym prestiżu i te, które przede wszystkim mają co pokazać. Zaprezentowanie się wśród rynkowych potentatów dla każdego przedsiębiorcy jest znakiem prestiżu.

Skontaktuj się z nami: 

fiwe@icevents.pl

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI