FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Rozpoczęliśmy współpracę z międzynarodowymi targami RIMINI WELLNESS !

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym roku podjęliśmy współpracę z międzynarodowymi targami Rimini Wellness, które są znane na całym świecie jako jedna z najlepszych imprez sportowych skierowanyc do sektora fitness & wellness. Współpraca ma na celu promocję imprez na rynki zagraniczne , wymianę informacji know – how oraz bezpośrednie zaproszenie gości odwiedzająych targi i wystawców na obie imprezy targowe FIWE Fitness Trade Show i Rimini Wellness.

Tymsamym już po raz  14-ty zapraszamy na Międzynarodowe Targi RIMINI WELLNESS 2019!

Światowej klasy impreza skupi profesjonalistów i entuzjastów fitness z całego świata w dniach od 30 maja – 02 czerwca 2019 w Rimini we Włoszech.

Targi odbywają się w wielkim centrum wystawienniczym składającym się z 16 oddzielnych hal oraz wewnętrzych patio z basenami i przestrzenią do ćwiczeń na zewnątrz.

W tym roku znani dietetycy, blogerzy żywieniowi oraz trenerzy personalni przybliżą uczestnikom związki między żywieniem a szkoleniami (Food Well). Prezentacja produktów spożywczych (żywność funkcjonalna, nutraceutyki, prebiotyki, probiotyki, naturalne, wegańskie, alergiczne) odbędzie się w części FoodWell Expo.

Targi Rimini Wellness 2019 będą podzielone na 2 sekcje:

Sekcja WPRO dedykowana profesjonalistom. To aktualności, trendy na temat sportu, zajęć tness , pilates i rehabilitacji (Riabilitec), zabiegi holistyczne, body wellness, warsztaty i konferencje z udziałem ekspertów z całego świata.

Sekcja WFUN jest dedykowana pasjonatom i entuzjastom fitness i Wellness oraz sortu. To kursy fitness, pokazy trenerskie, prezentacje produktów, naturalne suplementy diety i kosmetyki ale też wycieczki po mieście i plaży oraz zawody sportowe.

Na targi Rimini Wellness zapraszamy:

– Importerów / dystrybutorów z sektora fitness (sprzęt fitness, suplementy i odzież sportowa),

– Menedżerów ds. zakupów sieci siłowni, którzy planują nowe otwarcia i planują zakupy sprzętu fitness / mebli / akcesoriów

– Managerów ds. zakupów sieci hoteli / ośrodków, zainteresowanych zakupem sprzętu fitness.

–  Zainteresowani wystawcy, zwiedzający oraz potencjalni kupcy mogą kontaktować się bezpośrednio z oficjalnym przedstawicielem targów w Polsce.

Targi Rimini Wellness to również część konferencyjna. W tym roku szereg wykładów i prezentacji będzie prowadzonych przez specjalistów branży.

Szkolenia będą prowadzone między innymi przez organizację EuropeAcitve.

EuropeActive to wiodąca organizacja non-profit reprezentująca cały europejski sektor zdrowia i fitness w Brukseli. Została wybrana przez targi  RiminiWellness, aby uczestnicy targów otrzymali odpowiednie możliwości do skorzystania z najlepszej wiedzy jak i wzięcia udziału w wydarzeniach dostosowanych zarówno dla większych organizacji z branży jak i dla trenerów osobistych, instruktorów fitness i nauczycieli.

W tym roku organizator targów RiminiWellness (30.05-02.06) przygotował ofertę specjalną dla podmiotów handlowych (właścicieli /managerów klubów, trenerów personalnych) w postaci darmowych wejściówek

oraz bilety ulgowe dla entuzjastów fitnessu (€ 24,00 zamiast € 47,00 za wejściówkę ważną przez 4 dni).

Wejściówki do nabycia po rejestracji pod poniższym linkiem:  https://unb.riminiwellness.com/pl

INFORMACJE NT. BILETÓW i OFERT SPECJALNYCH

Dla zwiedzających mamy specjalny kod do zakupu wejściówek: R1POL. Klikając na ten link(https://en.riminiwellness.com/visitors/reserved-area ), z podanym kodem można kupić wejściówkę na targi w specjalnej promocyjnej cenie (50% rabatu, 24 euro zamiast 47 euro za 1 wejściówkę ważną przez 4 dni). Możesz kupić do 2 biletów.

SPECJALNA CENA DLA GRUP: 18,00 € zamiast 47,00 € (bilet ważny dla 1 osoby na 4 dni) dla grup składających się z co najmniej 15 osób (obowiązkowa rejestracja na stronie http://en.riminiwellness.com/groups  / zgłoszenia grup do 14 maja)

REZERWACJE HOTELOWE: ACX Adria Congrex, Via Sassonia 30, 47922 Rimini (Italy). Tel. +39 0541.305811 info@adriacongrex.itwww.adriacongrex.it

Autobus łączący lotnisko w Bolonii z Rimini (przystanek autobusowy: Dworzec Centralny w Rimini). 10 wycieczek dziennie w obie strony. Informacje i zakup biletów na stronie: http://www.shuttleriminibologna.it/en/

 

Kontakt w sprawie udziału w targach poprzez przedstawicielstwo targów w Polsce:

MGJ CONSULTING

Marzena Sadowska

Reprezentant Targów Rimini Wellness

Tel. +48 791 219 207

targi@mgjconsult.pl

http://en.riminiwellness.com

 

 

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI