Pobierz raport FIWE 2021!

  Zostaw swoje dane - w ciągu 24H otrzymasz od nas podsumowanie drogą mailową

  Pobierz Raport

  Specjalna oferta dla trenerów personalnych w CityFit

  Sieć klubów fitness CityFit przygotowała specjalną ofertę dla trenerów personalnych. Teraz Karnet Trenera można kupić 25% taniej. Oferta obowiązuje do końca września.

  Kluby czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w niedziele i święta), dobre lokalizacje, przestronne wnętrza, świetny sprzęt i akcesoria treningowe (TechnoGym, Matrix), komfortowe szatnie czy Strefa Relaksu, w której można podgrzać posiłek - z tego wszystkiego mogą korzystać trenerzy personalni, współpracujący z CityFit. Marka posiada obecnie 22 kluby zlokalizowane w 15 miastach Polski i już szykuje się do kolejnych otwarć.

  Karnet Trenera w CityFit to propozycja dla trenerów, którzy chcą zachować pełną niezależność. Karnet uprawnia do nieograniczonego dostępu do klubu i prowadzenia treningów całkowicie na własną rękę - w oparciu o stałą opłatę miesięczną (ryczałt). Ten rodzaj współpracy nie wymaga również podpisywania umowy długoterminowej. Z karnetu można w każdej chwili zrezygnować, a rezygnacja obowiązuje z końcem miesięcznego okresu rozliczeniowego.
  Tylko do 30 września Karnet Trenera można kupić taniej o 25% na pierwszy miesiąc. Z promocji można skorzystać na www.cityfit.pl , a oferta dotyczy wyłącznie nowych użytkowników.

  Karnet Trenera nie jest jedyną opcją, dostępną w CityFit. Dla trenerów, którzy są zainteresowani bliższą współpracą i wynikającymi z tego tytułu dodatkowymi benefitami (w tym stałym wysokim rabatem oraz promocją wśród klubowiczów), marka proponuje pakiet Trenera Współpracującego. Szczegółowe informacje o tej ofercie można uzyskać na stronie https://cityfit.pl/trener/ lub pisząc na adres: ptm@cityfit.pl.