FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Sprzęt do ćwiczeń w domu? Sprawdź, jak możesz urządzić siłownię w czterech ścianach

Tagi: , ,

W ostatnim czasie większość pasjonatów wysiłku fizycznego postawiło na aktywność we własnych czterech ścianach. Sprzęt do ćwiczeń w domu – jaki wybrać?

Ostatnie miesiące to okres dynamicznej zmiany sytuacji gospodarczej, ale również społecznej. Ograniczenie aktywności fizycznej w budynkach spowodowało, że miłośnicy wysiłku zaczęli poszukiwać innych dróg do dbania o ciało i zapewnienia sobie dawki endorfin. W sklepach internetowych lawinowo zaczęła rosnąć liczba zapytań o sprzęt do ćwiczeń w domu. Zauważyli to również producenci, których będziecie mogli poznać dzięki FIWE Fitness Trade Show 2021!

Jest przestrzeń, jest znany z siłowni sprzęt do ćwiczeń w domu

Cała branża fitness musiała w ostatnim czasie wykazać się sporą kreatywnością, by uniknąć najgorszych skutków zamknięcia. Dlatego właśnie firmy takie, jak Dare jeszcze bardziej dostosowały ofertę do potrzeb indywidualnego klienta. Oferują już nie tylko sprzęt do siłowni, ale również mniejszy, którym wyposażyć można przydomowe obiekty. Najnowszym pomysłem firmy jest Underdog, czyli konstrukcja mniejszych rozmiarów, która sprawdzi się we własnych czterech ścianach. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.

Z ciekawą inicjatywą wyszło też NRGBOX, które oferuje myślenie konceptowe. To twórca prywatnych, spersonalizowanych, przydomowych siłowni, które dopasowują się do wymagań klientów. By móc cieszyć się własnym miejscem do rozwoju formy, nie potrzeba zgód budowlanych i dodatkowych pomieszczeń. Przedsiębiorstwo dostarcza wszystko gotowe w postaci bogato wyposażonego boxu. Stawia na wygodę użytkowania i nowoczesność. Dzięki urządzeniu typu split, które chłodzi latem i grzeje zimą, można cieszyć się z treningów przez cały rok. Wykorzystanie głośników BOSE tworzy natomiast wyjątkowy klimat w czasie treningów, a kamera pozwala zarówno śledzić, co się dzieje wewnątrz oraz otwiera możliwość wspólnych ćwiczeń. Numeryczna klawiatura z kolei umożliwia łatwy i bezpieczny dostęp do NRGBOX.

Efektywne ćwiczenia możliwe również dzięki sprzętowi mniejszych gabarytów

Nie każdy ma warunki do tego, by w sprzęt wyposażyć duże pomieszczenie lub ogród i ustawić w nim box. Jest jednak rozwiązanie dla miłośników wysiłku fizycznego i mniejszego metrażu. Bogatą ofertą może pochwalić się choćby TechnoGym, które przygotowało coś zarówno dla fanów cardio, jak i budowania masy mięśniowej. U producenta nabyć można między innymi bieżnie, wioślarze, rowery stacjonarne, orbitreki i urządzenia wielofunkcyjne. Ponadto, firma posiada w schody, hantle, ławki, sprzęty siłowe półwolne czy upper body trainers.

Oferta EkspertFitness zawiera zarówno sprzęt drobny, jak i większy gabarytów. Obok wieszaków, trampolin, sztang czy kamagonu znaleźć można również maty, liny czy hantle. Ponadto, firma oferuje sprzęt do jogi, gumy, taśmy i kettleballs.

Sprzęt do ćwiczeń w domu pomaga utrzymać formę

Nie ulega wątpliwości, że rozwój handlu internetowego i bogate oferty producentów pomagają w utrzymaniu formy nawet w sytuacji, gdy siłownie są zamknięte. Wszystko zależy od chęci, ale także rozmiaru inwestycji, którą projektuje fan sportu.

Najlepszych producentów i dystrybutorów sprzętu fitness spotkacie podczas FIWE Fitness Trade Show 2021! Już dziś zarejestrujcie się i zapewnijcie sobie miejsce na największej imprezie poświęconej branży fitness w Europie! Dzięki wydarzeniu zapoznacie się najnowszymi trendami w branży fitness i poznacie innowacje, które zmienią Wasze podejście do treningu! Nie możecie przegapić tego wydarzenia.

FIWE 2021, 10 – 12 Września 2021.

Sprawdź nas również na Facebooku:

FIWE FITNESS TRADE SHOW

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI