FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Srebrnym sponsorem 7. edycji targów FIWE została firma Carpatree

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt ogłosić, że Srebrnym Sponsorem 7. edycji targów FIWE Fitness Trade Show została firma Carpatree!

Carpatree to polska marka odzieżowa, założona u podnóża Karpat. Zajmujemy się tworzeniem odzieży sportowej zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko wysokiej jakości odzież sportową, ale także akcesoria treningowe, które wykorzystasz również w domu.

Nieustannie się uczymy, rozwijamy, obserwujemy nasze otoczenie. Staramy się poznać oczekiwania naszych klientów i wyjść im naprzeciw z najlepszą jakościowo i wizualnie ofertą. Tak właśnie powstało Carpatree. Wraz z rosnącą popularnością zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, postanowiliśmy iść za potrzebą rynku i stworzyliśmy własną linię produktów sportowych. Jeśli jednak modna stała się aktywność fizyczna, to czemu modne nie mogą stać się i przeznaczone do niej specjalistyczne ubrania? Granatowe spodenki i biały T-Shirt już dawno wyszły z obiegu. Taka odzież wymaga jednak ogromu wiedzy i zastosowania odpowiednich technologii. Nasz research w obrębie specjalistycznych materiałów, rozwiązań technicznych oraz testy form sportowych trwały kilka miesięcy. Było to kilka miesięcy wytrwałej pracy, której owocem jest Carpatree.

Serdecznie witamy na pokładzie!

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI