Praca z ciężarem własnego ciała daje efekty! Poznaj Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu

Sobota, 10.09.2023, godz. 10:00 - 18:00
Niedziela, 11.09.2023, godz. 10:00 - 18:00

Partner:

Podczas 10. edycji FIWE Fitness Trade Show odbędą się Street Workout Poland Championships. Czym one są? Zmaganiami z ciężarem własnego ciała przy wykorzystaniu… zabudowy miejskiej. To wyjątkowy sposób na zbudowanie sprawności fizycznej.

Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu na FIWE

Zmagania Street Workout Poland Championships na FIWE Fitness Trade Show odbędą się 10 i 11 września w godzinach 10:00 - 18:00. Ten sport to wyjątkowa okazja do tego, by wypracować siłę, sylwetkę marzeń, a także nauczyć się korzystać z tego, co oferuje miasto. Choć coraz częściej w większych ośrodkach można spotkać się z dedykowanymi miłośnikom tej dyscypliny parkami, to nie jest to codzienność. Tym cenniejsze jest wykorzystanie tego, co dookoła nas, bowiem street workout to świetna alternatywa w treningu siłowym, sztukach walki, atletyce i parkourze.

Podczas FIWE będzie można zaczerpnąć inspiracji od najlepszych, którzy zmierzą się w walce o tytuł mistrza Polski.

Maksym i Karla Riznyk - małżeństwo, które połączył sport

Street Workout Poland Championships Polskiego Związku Kalisteniki i Street Workoutu przebiegać będą pod czujnym okiem jednych z największych ekspertów w tej dziedzinie sportu w Polsce, czyli Maksyma i Karli Riznyków. Poza miłością tę parę połączyła pasja do sportu. Największym ich celem było stworzenie szkoły, która w sposób profesjonalny zajmie się street workoutem i spopularyzuje tę dyscyplinę w Polsce. Ich założona w 2016 roku placówka w Krakowie ma na koncie znakomite sukcesy. Jedna z klubowiczek – Barbara Kumor – została wicemistrzynią świata, a inna, Nina Pawelec, mistrzynią Polski i trzecią zawodniczką globu.

Maksym i Karla żyją na co dzień promowanymi przez siebie ideami. Wyznają holistyczne podejście do sportu – prowadzą zdrowy tryb życia, motywują innych do zmian, stawiają na rozwój i doskonalenie się poprzez sport. Przygląda się temu ich synek, który od urodzenia jest na każdym treningu rodziców. Wszystko po to, by już od najmłodszych lat zaszczepiać w nim miłość do sportu.

Już dziś kup bilet na dziewiątą edycję FIWE Fitness Trade Show i zobacz zmagania mistrzów street workoutu! Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: fiwe.pl/kup-bilet.

Źródło: https://www.facebook.com/swpchamps