FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Sukces pierwszego biznesowego dnia targów! Przed nami weekendowe show.

18 września to dzień ,który w branży fitness  zostanie zapamiętany  w naszej pamięci na pewno przez dłuższy czas. To powrót do normalności i pierwsze po długiej przerwie biznesowe spotkanie całej branży fitness. W pierwszy dzień targów – piątek  uczestnicy mogli dyskutować o przyszłości branży i dowiedzieć się najważniejszych informacji z dziedziny franczyzy, inwestycji i e-commerce w sektorze fitness. Nie zabrakło kluczowych dla rynku i biznesu debat, oraz przeglądu nowości i trendów prezentowanych na stoiskach licznych wystawców.

Coś dla ekspertów, którzy dążą do sukcesu

FIWE Fitness Trade Show to wydarzenie przeznaczone dla ekspertów i praktyków biznesu. Wiemy, jak istotne jest to, by na bieżąco aktualizować bazę wiedzy, podążać za trendami i wynajdować kolejne sposoby na wyprzedzenie konkurencji. Temu służyło dziś FIWE Experts, czyli najbardziej merytoryczne wykłady na temat rozwoju biznesu (hala 3).

Podczas FIWE eksperci rozmawiali o przyszłości branży. Debata zjednoczyła jej praktyków w poszukiwaniu jednego głosu dla bezpiecznego jutra.

Ponadto, istotną kwestią, którą poruszali prelegenci, było zarządzanie. Ogólnie o klubie fitness opowiadał Krzysztof Pakulec, a na managemencie w kryzysie skupiła się Dorota Sędek. FIWE wyszło również naprzeciw zmianom na rynku, które w ostatnich miesiącach dotknęły branżę fitness. Skuteczne i praktyczne sposoby pozyskiwania i odzyskiwania klientów po covid-19 (również bez budżetu) przedstawił Sebastian Goszcz, a Arek Wolski nauczył przybyłych planowania budżetu na kolejne miesiące.

Coś dla tych, którzy planują inwestycje

Podczas bloku FIWE Investors (hala 2, sala konferencyjna 2) uczestnicy dyskutowali na temat sytuacji branży fitness w Polsce. Swój punkt widzenia przedstawił Tomasz Napiórkowski. Wykład na temat wpływu światła na zdrowie miał Sebastian Kilichowski, a tajniki otwierania klubu od A do Z zdradził Arek Wolski. Ponadto, wiedzą na temat zakładania dochodowego klubu fitness podzielił się Krzysztof Pakulec, a o zasadach przywództwa i budowania efektywnego zespołu opowiedzieli Sebastian Goszcz i Małgorzata Piasecka-Mróz.

Branża fitness w e-wydaniu

Kolejną odsłoną FIWE były konferencje e-commerce. Blok tematyczny wykładem „Monitorowanie internetu dla branży fit. Gdzie są klienci i dlaczego nie tylko w social media?” rozpoczął Mikołaj Winkiel,  a Sascha Stockem zdradził, ile znaczy Amazon dla branży sportowej. Skuteczny e-commerce w czasach omnichannel i automatyzacji omówił Piotra Korzana.

Na tym jednak nie koniec! Z myślą o wspólnym poszukiwaniu rozwiązań najkorzystniejszych dla sektora fitness przygotowaliśmy debatę „E-commerce w branży fitness: ewolucja czy rewolucja w dobie pandemii?”, w której udział wzięli Sascha Stockem (Nethansa), Robert Szulborski (Ostrovit), Wojciech Gilewski (ING) i Jakub Chmielniak (Carpatree). Moderatorem dyskusji był Dominik Cisoń (Shoper).

Zachowane bezpieczeństwo

Cały dzisiejszy dzień odbył się w spokojnej i bezpiecznej atmosferze, o którą zadbała firma DFE Security ( Bramki z pomiarem temperatury ciała) , oraz VIVA System  z bramą dezynfekującą. Ponadto organizator dostosował się do wytycznych wyznaczonych przez Ministerstwo Zdrowia i GiS.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z dzisiejszego dnia i zapraszamy na weekendowe Show!

 

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI