FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

System MEON EMS, czyli technologia w parze z doświadczeniem stał się Srebrnym Sponsorem 7. edycji FIWE Wonderland.

System MEON EMS, czyli TECHNOLOGIA w parze z DOŚWIADCZENIEM. Właśnie ta firma objęła status Srebrnego Sponsora 7. edycji FIWE Wonderland 2020.

Chcemy serdecznie powitać MEON EMS oraz podziękować za zaufanie. Razem tworzymy niezapomnianą edycję #fiwe2020.

Najnowocześniejszy bezprzewodowy system EMS na świecie!

System MEON EMS dedykowany jest do treningu dynamicznego, dlatego zadbaliśmy o jego kompaktowy rozmiar. Do tej pory, by przeprowadzić trening EMS niezbędna była nieporęczna, toporna konsola, zajmująca dużo miejsca oraz kable ograniczające zakres możliwych do wykonania przez trenującego ćwiczeń.

W MEON EMS wiemy jakie było to uciążliwe. Dlatego stworzyliśmy System, który w całości mieści się w aktówce i waży mniej niż Twój laptop.
Prowadź treningi gdzie tylko chcesz! W obiektach sportowych, studiu fitness, na siłowni czy domu klienta. Bez kabli i bez ograniczeń!

Metoda treningowa EMS polega na połączeniu aktywności fizycznej z elektrostymulacją mięśni. Od wielu lat znajduje szerokie zastosowania zarówno w treningu profesjonalnych sportowców, jak i podczas rehabilitacji, dla poprawienia jej efektów. Jest także stosowany przez trenerów personalnych i w niektórych kameralnych studiach fitness.

W przypadku osób pragnących poprawić swoją sylwetkę, metoda EMS jest idealna, jeśli zależy im na szybszym osiągnięciu rezultatów, niż w przypadku tradycyjnej aktywności sportowej. Wystarczy jedynie 30 minut zajęć i 4 sesje, aby wyraźnie poprawić swój wygląd, bez używania ciężarków i skomplikowanych ćwiczeń.

Jesteśmy jedynym polskim producentem, dlatego budujemy przyszłość treningu EMS uwalniając go od kabli i niewygodnej kamizelki!

www.meonems.pl

 

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI