FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Targi i kongresy odpowiedzią na spowolnienie gospodarcze. Nie przegap swojej szansy!

Tagi: , , , , ,

Spowolnienie gospodarcze to fakt. Biznes zamiast czekać bezczynnie na lepsze czasy, powinien działać, by zapobiec skutkom kryzysu w przyszłości. Odpowiedzią są targi i kongresy.

Przez pandemię koronawirusa wiele sektorów wstrzymało działania marketingowo-promocyjne z obawy przed uderzeniem kryzysu gospodarczego. Wolały magazynować środki na niepewną przyszłość niż inwestować w rozwój. Wycofały się z przestrzeni publicznej, a targi i kongresy zeszły dla nich na dalszy plan. Biznes ma jednak to do siebie, że ten, kto nie idzie w nim do przodu, bardzo szybko zaczyna się cofać. Potrzeba nieustannej dynamiki, by zagwarantować sobie „jutro” pełne nowych perspektyw.

Targi i kongresy odpowiedzią na niepewną przyszłość

W momencie, gdy spowolnienie gospodarcze stało się faktem, biznes do dalszego funkcjonowania potrzebuje konkretnych rozwiązań. Istotne jest utrzymanie płynności kontaktów, znajdowanie nowych przestrzeni handlowych i budowanie sieci wzajemnych zależności, która spowoduje, że w przypadku kolejnych globalnych trudności łatwiej będzie zniwelować ciężar ewentualnego przestoju ekonomicznego.

Odpowiednią platformą do rozwoju biznesu w kryzysowych czasach są targi i kongresy, które pozwalają na bezpośrednie nawiązanie nowych kontaktów handlowych, wymianę spostrzeżeń odnośnie do bieżącej sytuacji gospodarczej oraz dzielenie się sposobami na pobudzenie dynamiki biznesu. Ponadto, pomagają przyspieszyć odtwarzanie łańcucha dostaw i „odmrażają” kontakty, które przez ekonomiczne trudności mogły ostać zawieszone.

FIWE Fitness Trade Show Wonderland jedyną przestrzenią do rozwoju branży fitness

FIWE będzie jedyną okazją do spotkania branży fitness w tym roku. To właśnie podczas tego wydarzenia ponad 200 wystawców zaprezentuje nowości rynkowe. Wszyscy przybyli będą mieli możliwość spotkania największych gwiazd fitness i kulturystyki, a także obejrzenia zawodów sztuk walki oraz siłowych.

Ponadto, FIWE Fitness Trade Show Wonderland to szereg konferencji, które są odpowiedzią na potrzeby pokryzysowego biznesu. To platforma dla franczyzobiorców i franczyzodawców (Konferencja FIWE Franczyza), właścicieli sklepów internetowych i stacjonarnych (FIWE e-commerce) oraz biznesów, które stawiają na rozwój (FIWE Experts z udziałem między innymi Kamila Wasilewskiego „Jak dostosować działalność klubu do nowej rzeczywistości?” czy Krzysztofa Pakulca „Skuteczny proces sprzedaży w klubie fitness”). Jest to również płaszczyzna dla inwestorów, pokazująca możliwości inwestowania na rynku fitness & wellness w Polsce.

Przygotowana zostanie także Strefa Networkingu B2B połączona z coctail party przeznaczona wyłącznie dla przedsiębiorców. To właśnie tam o przyszłości biznesu rozmawiać będą producenci i dystrybutorzy sprzętu fitness i oprogramowania, reprezentanci firm dostarczających suplementy, odżywki, odzież, jak również inwestorzy i osoby zarządzające klubami fitness w Polsce.

FIWE odbędzie się w dniach 18-20 września (Warszawa, EXPO XXI). Zarejestruj się już dziś i nie przegap szansy na pobudzenie biznesu! Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej www.fiwe.pl.

FIWE Fitness Trade Show Wonderland 2020. Witamy w krainie czarów fitness

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Korona kulturystyki. Zawody kulturystyczne na Targach FIWE Fitness Trade Show

SPRAWDŹ TAKŻE JAK WYGLĄDAŁO FIWE 2019:

FIWE Fitness Trade Show Team

 

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI