FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Top 5 sportowych wydarzeń towarzyszących targom FIWE, których nie możesz pominąć.

 

Największa konwencja fitness w Europie Centralnej dla instruktorów, trenerów personalnych, sportowców i miłośników zdrowego trybu życia – słynna EU4YA by tiguar. International PT & Fitness Convention we wrześniu podczas 6. edycji FIWE Fitness Trade Show w Warszawie zaprezentuje swoje nowe oblicze! 

EU4YA BY TIGUAR SHOW

Warszawska edycja EU4YA by tiguar, bardziej skondensowana w swojej formule i nastawiona na doświadczenie przez uczestników euforii, jaką może powodować znakomicie poprowadzony trening, kierowana będzie do osób aktywnych fizycznie, czynnych uczestników zajęć grupowych w klubach fitness i każdego, kto chce poczuć, czym jest fitness w swojej najdoskonalszej formie!

Nie da się zignorować tego, jak rozwija się fitness w Polsce, wciągając na swój pokład coraz to nowe osoby chcące dzięki aktywności fizycznej rozpocząć nowy rozdział z kolei – w swoim życiu. Chcąc pokazać i pozwolić Wam doświadczyć, jak wiele oblicz, jak wiele do zaoferowania i jak rozwinięty jest fitness w Polsce – organizator stworzy wyjątkowe SHOW, czyli EU4YA by tiguar w nowej formule!

Jeśli kochasz aktywność fizyczną i chciałbyś na własnej skórze doświadczyć różnych, najatrakcyjniejszych form zajęć fitness, w których rozkochają Cię najlepsi trenerzy w swoim fachu wyłonieni z głosowania podczas konwencji w Poznaniu!

IFBB DIAMOND CUP & PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

Najważniejsze zawody kulturystyczne w Polsce odbędą się po raz kolejny na targach FIWE Fitness Trade Show. Międzynarodowe zawody IFBB DIAMOND CUP oraz PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS, czyli dwa najbardziej prestiżowe zawody w randze sportów sylwetkowych.

Puchar Polski będzie także eliminacjami do MŚ  Mężczyzn oraz do MŚ w Fitness co będzie stanowiło dodatkową motywację dla zawodników biorących udział w zawodach.

Takiego połączenia jeszcze nie było!

AMATORSKIE MISTRZOSTWA EUROPY MMA

Na targach odbędą się Amatorskie Mistrzostwa Europy MMA . Impreza o międzynarodowym charakterze przyciągnie do Polski wielu zawodników z różnych części świata.

Organizatorem zawodów jest Federacja Time of Masters.

FIWE FIGHT ARENA to nie tylko zawody, to miejsce, w którym spotkasz najlepszych  zawodników mieszanych sportów walki , gdzie poznasz tajniki metod żywieniowych w sportach walki, dowiesz się w jaki sposób bezpiecznie uprawiać szermierkę na pięści, wypróbujesz najbardziej zaawansowany sprzęt do treningu. Jedyne takie miejsce gdzie pod jednym dachem znajdzie się absolutna czołówka fachowców i gwiazd tego sportu. Tegoroczną Fight Arenę uświetni również aranżacja strefy przez największą federację MMA w Polsce KSW.

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI ZAWODOWCÓW I AMATORÓW W ARMWRESTLINGU

Absolutny hit i nowość na targach FIWE .  Zawody Armwrestling, w których każdy z odwiedzających będzie mógł wziąć udział i sprawdzić swoje umiejętności pod bacznym okiem profesjonalnych sędziów.  Armwrestling to sporty walki w formule „jeden na jednego”. Takiego eventu na targach FIWE jeszcze nie było.

FIWE FITNESS FASHION WEEK

Najważniejsze pokazy mody sportowej odbędą się na targach FIWE! Mnóstwo premier najnowszych kolekcji . Nowe wydarzenie na fitnesowej mapie Polski pozwoli zaprezentować swoje najnowsze kolekcje wszystkim markom odzieżowym działającym na polskim rynku. To idealne miejsce do zapoznania się z aktualnie panującymi trendami w modzie sportowej. Nie przegap okazji i zaplanuj zakupy na targach FIWE! Partnerem pokazów jest firma Olimp Sport Nutrition, ale to nie jedyna marka, której ubrania zobaczycie w pokazie.

6 edycja targów FIWE Fitness będzie prawdziwym świętem i największym wydarzeniem branży fitness w Polsce. Z pewnością nie może tam zabraknąć każdego związanego z naszą branżą, wiec do zobaczenia we wrześniu w Warszawie.

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI