FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Walka bez trzymanki na FIWE! Warszawska Granda wkracza na salony

Tagi: , , ,

Choć w tej walce nie wszystkie chwyty są dozwolone, to jest ona kwintesencją emocji. Jeden ring, dwaj przeciwnicy i rywalizacja o lepszy cios, unik i finalną wygraną. Warszawska Granda wkracza na FIWE Fitness Trade Show Wonderland!

Jeśli jesteście miłośnikami sportów walki w ich najbardziej „surowym” i emocjonalnym wydaniu, Warszawska Granda to zmagania dla Was! Te najczęściej odbywające się amatorskie zawody o charakterze ligi (od jesieni 2015 roku), to trampolina do walk zawodowych. To na nich można spotkać najbardziej ambitnych amatorów, którzy za pomocą pięści chcą dojść do sukcesu na światowych ringach!

Cel jest prosty – stworzyć warunki zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym zawodnikom do zdobywania doświadczenia, zaś trenerom możliwości pracy nad warsztatem – przyznaje Karol Łada, były zawodnik, obecnie trener w Legia Fight Club, a zarazem twórca Warszawskiej Grandy.

Wszyscy próbujący swoich sił zawodnicy podzieleni zostaną na trzy klasy i według wybranego poziomu dobierani w pary:

A – zawodnicy z walkami zawodowymi i Pro-am
Dystans walki to 3 rundy po 3 minuty każda, z 1 minutą przerwy pomiędzy rundami
B – zawodnicy średniej klasy, którzy wygrali co najmniej 4 amatorskie pojedynki
Dystans walki to 3 rundy po 2 minuty każda, z 1 minutą przerwy pomiędzy rundami
C – osoby początkujące i trenujące rekreacyjnie
Dystans walki to 3 rundy po 2 minuty każda, z 1 minutą przerwy pomiędzy rundami

Stawka zmagań jest duża. Wcześniej dzięki świetnym występom na Warszawskiej Grandzie zawodnicy mieli okazję wystąpić podczas fightcardów organizacji DSF Kickboxing Challenge, King of Kings, a także na amatorskich Mistrzostwach Polski K-1 Rules i Muaythai.

Zawody odbędą się pod patronatem Polskiego Związku Kick-boxingu. Będzie to oficjalna impreza związkowa.

We współpracy z organizacją EFM (European Fight Masters), podczas targów odbędą się również walki MMA w kategorii amatorskiej, półzawodowej oraz zawodowej. Dla najlepszych zawodników amatorskich, którzy marzą o zawodowej karierze, będzie to wyjątkowa szansa, aby zaprezentować się podczas najbliższej gali zawodowej EFM. Organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych zawodników do zgłoszenia się i sprawdzenia swoich umiejętności.

Turniej Warszawska Granda odbędzie się podczas   FIWE Fitness Trade Show Wonderland w dniach 19-20 września na warszawskim EXPO XXI. Więcej informacji i bilety do nabycia dostępne są na stronie internetowej targów FIWE.

FIWE i Warszawska Granda – jedno miejsce, tysiące możliwości.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Korona kulturystyki. Zawody kulturystyczne na Targach FIWE Fitness Trade Show

SPRAWDŹ TAKŻE JAK WYGLĄDAŁO FIWE 2019:

FIWE Fitness Trade Show Team

 

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI