fiwe 2020
7. EDYCJA
09.2019 r.

Warszawa expo xxi

CrossFit LOGinLAB. Cup FIWE 2019

Podczas targów Fitness FIWE Trade Show mamy przyjemność zaprosić Was na najbardziej oblegane zawody w Polsce. LOGinLAB. Modern Competition zorganizuje tym razem zmagania w pucharze czyli CUP FIWE. Najlepsi Atleci w historii LOGinLAB. zmierzą się ze sobą zamykając sezon 2019 i świętując wspólnie rocznice 5th Anniversary. Na tym wydarzeniu nie może Cię zabraknąć!

Na Arenie LOGinLAB. Odbędą się zmagania CrossFit, lecz w związku z 5 rocznicą zaproszenia otrzymali wszyscy dotychczasowi zwycięzcy zmagań LOGinLAB. którzy kiedykolwiek stanęli na najwyższym stopniu podium.

Zmagania drużynowe jak zwykle przyniosą najwyższy poziom rywalizacji i emocji gdzie walczyć będą o miano najsprawniejszego box w Polsce!

NEW HEROES – to zmagania dla początkujących atletów, którzy dopiero przecierają szlaki rywalizacji. Podczas LOGinLAB. CUP FIWE o miano najlepszego w kategorii scaled powalczą ponownie Panowie.

Całe zmagania LOGinLAB. Podczas FIWE  zostaną rozegrane w systemie CUP! Czyli na 3 torach o zwycięstwo będzie walczył tylko najszybszy i najsprawniejszy atleta bądź jego drużyna.

Rozmowy, wywiady, wymiany zdań czekają zainteresowanych fitessowych maniaków na arenie LOGinLAB.. W tym roku na leżakach LOGinLAB. zasiądą historyczni goście i największe osobowości z którymi rozmowy o branży fitness nie będą miały końca!

Podczas zmagań LOGinLAB. będziemy mieli przyjemność obejrzeć rywalizację w TRÓJBOJU SIŁOWYM, jest to jedna z konkurencji LOGinLAB. podczas zmagań. Tym razem jednak zaskoczymy was rywalizacją POWERLIFTING na najwyższym poziomie!

 

 

Fiwe 2020
09.2020 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało: