fiwe 2020
7. EDYCJA
18 -20.09.2020 r.

Warszawa Expo xxi

EU4YA by tiguar SHOW

Największa konwencja fitness w Europie Centralnej dla instruktorów, trenerów personalnych, sportowców i miłośników zdrowego trybu życia – słynna EU4YA by tiguar. International PT & Fitness Convention – we wrześniu podczas 6. edycji FIWE Fitness Trade Show w Warszawie zaprezentuje swoje nowe oblicze! 

EU4YA by tiguar SHOW

Warszawska edycja EU4YA by tiguar, bardziej skondensowana w swojej formule i nastawiona na doświadczenie przez uczestników euforii, jaką może powodować znakomicie poprowadzony trening, kierowana będzie do osób aktywnych fizycznie, czynnych uczestników zajęć grupowych w klubach fitness i każdego, kto chce poczuć, czym jest fitness w swojej najdoskonalszej formie!

Nie da się zignorować tego, jak rozwija się fitness w Polsce, wciągając na swój pokład coraz to nowe osoby chcące dzięki aktywności fizycznej rozpocząć nowy rozdział z kolei – w swoim życiu. Chcąc pokazać i pozwolić Wam doświadczyć, jak wiele oblicz, jak wiele do zaoferowania i jak rozwinięty jest fitness w Polsce – tworzymy wyjątkowe SHOW, czyli EU4YA by tiguar w nowej formule!

Jeśli kochasz aktywność fizyczną i chciałbyś na własnej skórze doświadczyć różnych, najatrakcyjniejszych form zajęć fitness, w których rozkochają Cię najlepsi trenerzy w swoim fachu wyłonieni z głosowania podczas konwencji w Poznaniu! Sprzedaż biletów na EU4YA by tiguar SHOW rusza 1 czerwca!

Treningi grupowe, olbrzymia scena, najlepsi trenerzy fitness i wyjątkowe show – to wszystko zobaczycie w strefie FIWE Fitness Arena. Szeroki wachlarz treningów to możliwość wzięcia udziału w różnorodnych zajęciach, aby wybrać te najbardziej pasujące do siebie! W strefie FIWE Fitness Arena spotkacie pasjonatów aktywnego stylu życia, instruktorów fitness oraz trenerów personalnych.

We współpracy z Master Trenerami systemów treningowych, które pokochali ćwiczący w Polsce i na świecie, stworzyliśmy dla Was cztery zróżnicowane tematycznie, 3-godzinne bloki zajęć.

REJESTRACJA I CENY BILETÓW NA KONWENCJĘ EU4YA BY TIGUAR SHOW 2019 ->>

14 .09
Blok 1
Show me your power!

Ćwicz, buduj swoją siłę i wytrzymałość! EU4YA by tiguar SHOW zaczniemy od najintensywniejszego bloku zajęć, w którym trenerzy Akademii Zdrofit, GT Training oraz GOOD MOOV. wycisną z Ciebie 110% Twoich możliwości! To opcja dla wymagających, dla tych, którzy zawsze dają z siebie wszystko i walczą do ostatniego powtórzenia. Poznaj treningi grupowe podbijające serca osób, dla których aktywność fizyczna to niekończące się zawody: w tych zawodach do walki naprzeciwko siebie stają: Twoje ograniczenia – i Twoje marzenia!

10:00 – Zdrofit Power (Akademia Zdrofit)
11:00 – GT Power (GT Academy)
12:00 – Trening Obwodowy  (GOOD MOOV.)

TRENINGI OTWARTE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TARGÓW FIWE

13:00 – TRENING  SALSATION –  MACIEJ SARNAT , ZDROFIT
14:00 – Aktywni z B:FIT – trening Myover40 z Agatą Korzemiacką z Athlete Performance.

14 .09

Blok 2
Show me your moves!

Pokaż jak się ruszasz, a dowiesz się kim jesteś! 😉 W drugim bloku zajęć ruch przyjmie najróżniejsze formy, ku radości tych, których ciało uwielbia zróżnicowane bodźce treningowe. Euforia w tańcu z ProFi Fitness School, wzmocnienie z Akademią Zdrofit oraz troska o prawidłowe funkcjonowanie aparatu ruchu i jakość Twoich treningów z BLACKROLL Polska. To wszystko w trakcie 3-godzinnego spotkania podczas EU4YA by tiguar SHOW na targach FIWE.

15:00 – Step By Step (ProFi Fitness School)
16:00 – Trening Funkcjonalny (Akademia Zdrofit)
17:00 – Jak prawidłowo się rolować z BLACKROLL®? (Blackroll Polska)

14 .09

Blok 3
Focus on your body & mind

Poczuj przypływ wielkiej siły płynącej z harmonii ciała i umysłu; bądź szczęśliwy w swoim ciele! Poprzez ruch troszcz się o spokój ducha, odnajduj równowagę oraz swoje miejsce we wszechświecie. W trzecim bloku zajęć podczas EU4YA by tiguar SHOW na targach FIWE poznasz formy treningów, które skradły serca miłośników zajęć z nurtu body & mind na całym świecie. Ponadczasowy Pilates z Akademią Zdrofit, holistyczny BodyART z BodyART School i funkcjonalny Dynamic Stretch z ProFi Fitness School pozwolą Ci osiągnąć wewnętrzne i zewnętrzne piękno, sprawność ciała i umysłu.
Blok trzeci odbędzie się po zakończeniu części targowej FIWE, co pozwoli w spokoju skupić się na pracy w trakcie treningów.

18:00 – Pilates Flow (Akademia Zdrofit)
19:00 – bodyART (bodyART Polska)
20:00 – Dynamic Stretch (ProFi Fitness School)

15 .09

Blok 4
Keep your balance

Balansuj między różnymi doświadczeniami treningowymi po to, by utrzymać równowagę; znajdź swój złoty środek! Różnicuj treningi i zapewnij sobie wielopłaszczyznowy rozwój. Spróbuj tego, co przygotowaliśmy dla Ciebie w niedzielnym bloku zajęć na targach FIWE: powiew świeżości i zupełnie nowy bodziec do pracy ze stepem w trakcie lekcji Functional Step z GOOD MOOV., porządny wycisk w najlepszej, sprawdzonej formie treningu ze sztangą pod wodzą trenerów ProFi Fitness School oraz wyciszenie i praca nad stabilizacją z Akademią Zdrofit w trakcie treningu Balance Training. Tak wiele dobrych treningów czeka na Ciebie na EU4YA by tiguar SHOW!

10:00 – Functional Step (GOOD MOOV.)
11:00 – PFS Pump & Tone (ProFi Fitness School)
12:00 – Balance (Akademia Zdrofit)

TRENINGI OTWARTE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TARGÓW FIWE

13:00 – TRENING ZUMBA –  ŁUKASZ GRABOWSKI, ZDROFIT
14:00 – TRENUJ ODPOWIEDZIALNIE – OGÓLNOPOLSKA AKCJA EDUKACYJNA Z UDZIAŁEM GRZEGORZA KRYCHOWIAKA

 

Fiwe 2020
18 - 20.09.2020 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało: