fiwe 2020
7. EDYCJA
18 -20.09.2020 r.

Warszawa Expo xxi

Konwencja Fitness

Największa konwencja fitness w Europie Centralnej dla instruktorów, trenerów personalnych, sportowców i miłośników zdrowego trybu życia – słynna EU4YA by tiguar. International PT & Fitness Convention – we wrześniu podczas 7. edycji FIWE Fitness Trade Show w Warszawie zaprezentuje swoje nowe oblicze!

EU4YA by tiguar SHOW

 

Warszawska edycja EU4YA by tiguar, bardziej skondensowana w swojej formule i nastawiona na doświadczenie przez uczestników euforii, jaką może powodować znakomicie poprowadzony trening, kierowana będzie do osób aktywnych fizycznie, czynnych uczestników zajęć grupowych w klubach fitness i każdego, kto chce poczuć, czym jest fitness w swojej najdoskonalszej formie!
Nie da się zignorować tego, jak rozwija się fitness w Polsce, wciągając na swój pokład coraz to nowe osoby chcące dzięki aktywności fizycznej rozpocząć nowy rozdział z kolei – w swoim życiu. Chcąc pokazać i pozwolić Wam doświadczyć, jak wiele oblicz, jak wiele do zaoferowania i jak rozwinięty jest fitness w Polsce – tworzymy wyjątkowe SHOW, czyli EU4YA by tiguar w nowej formule!

 

Jeśli kochasz aktywność fizyczną i chciałbyś na własnej skórze doświadczyć różnych, najatrakcyjniejszych form zajęć fitness, w których rozkochają Cię najlepsi trenerzy w swoim fachu wyłonieni z głosowania podczas konwencji w Poznaniu – nie może Cię z nami zabraknąć!
Treningi grupowe, olbrzymia scena, najlepsi trenerzy fitness i wyjątkowe show – to wszystko zobaczycie w strefie FIWE Fitness Arena. Szeroki wachlarz treningów to możliwość wzięcia udziału w różnorodnych zajęciach, aby wybrać te najbardziej pasujące do siebie! W strefie FIWE Fitness Arena spotkacie pasjonatów aktywnego stylu życia, instruktorów fitness oraz trenerów personalnych.

DLA KOGO ?

Pasjonaci aktywnego stylu życia
i wspólnych treningów

 

CO ZYSKASZ ?

Wyjątkowy trening w wyjątkowym gronie!

 

GDZIE ?

19 – 20 Września, Expo XXI

 

 

 

Fiwe 2020
18 - 20.09.2020 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało: