fiwe 2019
6. EDYCJA
13 — 15.09.2019 r.

Warszawa expo xxi

EU4YA by tiguar SHOW

Największa konwencja fitness w Europie Centralnej dla instruktorów, trenerów personalnych, sportowców i miłośników zdrowego trybu życia – słynna EU4YA by tiguar. International PT & Fitness Convention – we wrześniu podczas 6. edycji FIWE Fitness Trade Show w Warszawie zaprezentuje swoje nowe oblicze! 

EU4YA by tiguar SHOW

Warszawska edycja EU4YA by tiguar, bardziej skondensowana w swojej formule i nastawiona na doświadczenie przez uczestników euforii, jaką może powodować znakomicie poprowadzony trening, kierowana będzie do osób aktywnych fizycznie, czynnych uczestników zajęć grupowych w klubach fitness i każdego, kto chce poczuć, czym jest fitness w swojej najdoskonalszej formie!

Nie da się zignorować tego, jak rozwija się fitness w Polsce, wciągając na swój pokład coraz to nowe osoby chcące dzięki aktywności fizycznej rozpocząć nowy rozdział z kolei – w swoim życiu. Chcąc pokazać i pozwolić Wam doświadczyć, jak wiele oblicz, jak wiele do zaoferowania i jak rozwinięty jest fitness w Polsce – tworzymy wyjątkowe SHOW, czyli EU4YA by tiguar w nowej formule!

Jeśli kochasz aktywność fizyczną i chciałbyś na własnej skórze doświadczyć różnych, najatrakcyjniejszych form zajęć fitness, w których rozkochają Cię najlepsi trenerzy w swoim fachu wyłonieni z głosowania podczas konwencji w Poznaniu! Sprzedaż biletów na EU4YA by tiguar SHOW rusza 1 czerwca!

Treningi grupowe, olbrzymia scena, najlepsi trenerzy fitness i wyjątkowe show – to wszystko zobaczycie w strefie FIWE Fitness Arena. Szeroki wachlarz treningów to możliwość wzięcia udziału w różnorodnych zajęciach, aby wybrać te najbardziej pasujące do siebie! W strefie FIWE Fitness Arena spotkacie pasjonatów aktywnego stylu życia, instruktorów fitness oraz trenerów personalnych.

We współpracy z Master Trenerami systemów treningowych, które pokochali ćwiczący w Polsce i na świecie, stworzyliśmy dla Was cztery zróżnicowane tematycznie, 3-godzinne bloki zajęć.

REJESTRACJA I CENY BILETÓW NA KONWENCJĘ EU4YA BY TIGUAR SHOW 2019 ->>

 

 

Fiwe 2019
13 - 15.09.2019 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało: