FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

FIWE E-COMMERCE

FIWE e-Commerce to konferencja wychodząca naprzeciw oczekiwaniom odbiorców. Została stworzona, aby ugasić pragnienie ciągłego poszerzania haryzontów oraz zdobywaniu dodatkowej wiedzy przez kadrę zarządzającą hurtowniami, właścicieli sklepów stacjonarnych i internetowych. Przedsiębiorcy dowiedzą się w jaki sposób zoptymalizować koszta, podnieść zyski ze sprzedaży i przede wszystkim być na bieżąco z ciągłymi zmianami, które obecnie zachodzą na rynku.

Od pewnego czasu obserwujemy dynamiczny rozwój e-commerce na świecie, a także w Polsce – zwłaszcza w branży spożywczej i odzieżowej. Prognozy są takie, że w ciągu 8 lat e-handel będzie stanowił 40% całkowitej sprzedaży, co jest olbrzymią szansą dla sklepów stacjonarnych działających w branży fitness. Możemy zauważyć, że co raz więcej firm decyduje się przenieść swoją sprzedaż do sieci co wiąże się z optymalizacją kosztów prowadzenia własnego biznesu.

Nowe technologie sprawiają, że cały czas dochodzi do zmiany w sektorze handlu, modele biznesowe są aktualizowane i tym samym relacje z klientami zmieniają się. Taka ciągła zmiana i bycie na bieżąco z nowościami stanowi jedno z najpoważniejszych wyzwań dla branży fitness w nadchodzących latach.

 

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI