fiwe 2020
7. EDYCJA
18 -20.09.2020 r.

Warszawa Expo xxi

Koncerty LIVE

 

Totalna nowość na targach FIWE Fitness Trade Show! 7. edycja wydarzenia to prawdziwa seria nowości i zaskoczeń.

Bez czego nie istnieje dobry trening ? BEZ MUZYKI! Słuchawki, dobry bit i ogień 🔥

Koncerty LIVE, w sobotę, 19 września, scena główna targów będzie huczała od najlepszych i najgorętszych kawałków ostatnich miesięcy! FIWE to przede wszystkim solidna dawka prawdziwych emocji, zabawy i porządnej rozrywki! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy WYJĄTKOWY koncert, w którym wezmą udział gwiazdy polskiej sceny muzycznej!

 

Kogo będziecie mogli usłyszeć podczas koncertu? Między innymi wystąpi on… Kontrowersyjny, zaskakujący, bezpośredni, idący jak burza i trafiający w samo sedno.. Malik Montana – którego większości z Was z pewnością nie trzeba przedstawiać!

 

Dla tych, którzy go jednak nie znają- kilka zdań o raperze. Urodził się w 1989 w niemieckim Hamburgu, w wieku 15 lat, sam z bratem przeniósł się do Polski osiedlając się na warszawskim Wrzecionie. Pseudonim Malik Montana zrodził się w 2008. Wtedy tworzył anglojęzyczny hip-hop we współpracy z niemieckim raperem Sentino. Inspirując się amerykańskim rapem, jego twórczość wyewoluowała w trap i tzw. nowoczesny hip-hop, nagrywany już w języku polskim. Malik zadebiutował w polskim rapie w 2016 roku klipem „Naaajak”.

 

 

 

Scena muzyczna FIWE 2020 to prawdziwa petarda! Raper, którego bity rozpalą Was do czerwoności – Jongmen!

Kojarzony z nurtem ulicznego rapu. Na swoim koncie posiada już kilka wydanych płyt i z pewnością będzie ich jeszcze więcej. W 2019r. podpisał kontakt z federacja FAME MMA, gdzie stoczył swój pierwszy – wygrany– pojedynek! Nie mogło być inaczej 👊

 

 

 

 

 

 

 

GWIAZDY, EMOCJE I REWELACYJNA ZABAWA- TAKIE WRAŻENIA TYLKO PODCZAS TARGÓW FIWE!

Zaskoczeni? To dopiero początek! Sprawdzajcie na bieżąco jakie Gwiazdy pojawią się na scenie i co jeszcze dla Was przygotowujemy!
#staytuned

 

Fiwe 2020
18 - 20.09.2020 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało: