FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Street Workout Poland Championships

FIWE zmienia się dla was. W dniach 11 oraz 12 września uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać czym jest Street Workout. Podczas imprezy odbędą się również Mistrzostwa Polski Street Workout Poland Championships.

Street Workout to dyscyplina sportowa, której podstawą jest trening z ciężarem własnego ciała. Na całym świecie przeżywa ona niesamowity „boom” ze względu na swoją widowiskowość, dostępność, efekty oraz promowanie zdrowych wartości. Jest to doskonały sport dla osób w każdym wieku, które dbają o własne zdrowie, a oprócz efektów w postaci niezwykłej siły i wspaniałej sylwetki, chcą nauczyć się samodyscypliny. Opiera się ona o wykorzystanie elementów zabudowy miejskiej lub specjalnie wykonywanych do tego celu parków do ćwiczeń. Jest to świetna alternatywa w treningu siłowym, w sztukach walki, atletyce czy parkourze.

Street Workout na FIWE Fitness Trade Show

Tego, czym w praktyce jest Street Workout, będzie można się dowiedzieć podczas FIWE Fitness Trade Show. Podczas wydarzenia odbędą się Mistrzostwa Polski Street Workout Poland Championships. Ósma edycja wydarzenia to najważniejsza i najbardziej prestiżowa impreza w świecie Street Workout i Kalisteniki. Zgromadzi najlepszych zawodników oraz przyciągnie najszersze grono widzów ze względu na najwyższy poziom rozgrywek. W pierwszy dzień zawodów (11.09.2021) rozegrane zostaną kategorie freestyle, a drugiego dnia (12.09.2021) kategorie siłowo-wytrzymałościowe.

 

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI