FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Zwycięzca Konkursu FIWE Awards 2020 – GoFigure!

Musli, batony i koktajle GoFigure® to pierwsze na świecie produkty z rewolucyjną formułą SlimBiome®
Pomimo tego, że produkty ma niewielką zawartość kalorii, SlimBiome® powoduje, że przez długi czas możesz cieszyć się pełnią sytości.

SlimBiome® stymuluje bakterie w przewodzie pokarmowym i wpływa na regulację apetytu. Mieszanka prebiotyków i błonnika pokarmowego tworzy długotrwałe uczucie sytości, a minerały i pierwiastki śladowe poprawiają wykorzystanie insuliny w organizmie, pomagając metabolizować węglowodany i tłuszcze.

Zabierz GoFigure® wszędzie tam, gdzie nie masz dostępu do zdrowego, wartościowego posiłku i głód zmusza Cię do sięgania po śmieciowe jedzenie. Musli które łatwo przygotujesz w każdych warunkach skutecznie wesprze Twoją samodyscyplinę.

Włącz GoFigure® do swojej diety.

SlimBiome® indukuje niższy wzrost poziomu glukozy we krwi po posiłkach, przez co Twoje codzienne odżywianie może być bardziej racjonalne. Dzięki wygodnej formie musli jest łatwe i szybkie w przygotowaniu. Wystarczy dolać wodę, mleko lub sok. Możesz mieć je zawsze przy sobie i cieszyć się sytością gdy tego potrzebujesz najbardziej
Unikniesz złych wyborów i zaczniesz panować nad swoim głodem.

 

Z okazji zajęcia 1 🏆miejsca w konkursie FIWE Awards 2020 w kategorii „Innowacja roku” MEGA zniżka na wszystkie produkty GoFigure.
Wejdź na www.gofigure.pl i zrób zakupy z kodem „FIWE”, a otrzymasz 30% rabatu.

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI