Siła tkwi w jedzeniu: aplikacja Fitatu® na targach FIWE!

Najpopularniejszy kalkulator kalorii Fitatu® pojawi się na FIWE Fitness Trade Show!Trenuj z pasją i jedz z pasją, a Fitatu® Ci w tym pomoże! To najprostszy kalkulator kalorii, który może pełnić kluczową rolę w wysiłkach na rzecz poprawy sylwetki i odżywiania. Ta aplikacja stanie się Twoim niezawodnym partnerem na drodze do osiągnięcia celów żywieniowych.

Dostosowana do Twoich potrzeb

Jednym z kluczowych atutów Fitatu® jest możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika. Po instalacji, aplikacja prosi o podanie podstawowych informacji oraz celów żywieniowych: redukcja wagi, zwiększenie masy mięśniowej lub utrzymanie aktualnej sylwetki. Na tej podstawie wylicza zapotrzebowanie kaloryczne oraz rozkład makroskładników.

Z Fitatu® wszystko jest proste

Osiąganie celów sylwetkowych zaczyna się od kontroli spożywanych kalorii. Fitatu® umożliwia ich liczenie w intuicyjny i szybki sposób. Wystarczy zeskanować kod kreskowy produktu albo wpisać jego nazwę, a aplikacja sama poda informacje o kaloryczności i makroskładnikach. Fitatu® to największa baza produktów i potraw w Polsce oraz polskie miary użyteczne np.: sztuka, szklanka, garść, kromka. Dzięki temu można śledzić spożycie kalorii w czasie rzeczywistym i łatwo kontrolować swoją dietę.

Śledź postępy i osiągaj cele

Fitatu® pozwala śledzić postępy zarówno w kwestii odżywiania, jak i sportu. Aplikacja generuje przejrzyste wykresy i statystyki, które pomagają ocenić, czy zbliżasz się do swoich celów. Dzięki temu motywacja rośnie, a cały proces staje się bardziej realny.

Fitatu® Premium - jeszcze więcej możliwości

Aplikacja Fitatu® oferuje wersję darmową, ale dla tych, którzy chcą osiągać swoje cele szybciej, dostępne jest Fitatu® Premium. To plan, który posiada dostęp do wszystkich dodatkowych funkcji. Pozwala na korzystanie z rozszerzonej bazy danych przepisów, synchronizacje z fit appkami czy dodanie widgetu z informacją o pozostałych danego dnia kaloriach na pulpit telefonu.

Fitatu® jako narzędzie pracy dla trenerów i dietetyków

Aplikacja Fitatu® może być narzędziem wspierającym pracę trenerów i dietetyków. Więcej opowiemy o tym na naszym panelu na konferencji, która odbędzie się podczas targów w sobotę 9.09.2023 o 15:15.