Posing time

Jedyna taka szkoła prezencji scenicznej, która przygotowuje zawodniczki ze wszystkich federacji w Polsce i za granicą. Kasia Rodzik i Małgosia Flis mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem w kwestii szkolenia, które zdobyły od 2015 r. prowadząc regularnie warsztaty grupowe oraz lekcje indywidualne. Posing Time śmiało można nazwać szkołą mistrzów, bo ich podopieczne zdobywają największe tytuły m.in. Mistrzyń Polski, Europy i Świata, medale Arnold Classic, Diamond Cup oraz karty PRO.

Podczas prelekcji zostaną omówione istotne różnice między fitnessem kobiet w IFBB oraz NPC. Te 2 federacje skupiają największą ilość uczestników, a wybór konkretnej federacji spędza sen z powiek wielu zawodniczkom – ten wykład z pewnością pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości.
Na warsztatach zostaną opracowane podstawy chodzenia na szpilkach oraz pozy główne federacji NPC oraz IFBB. Jest to świetna okazja, aby przekonać się czym różni się pozowanie pomiędzy najczęściej wybieranymi federacjami w Polsce oraz sprawdzić, w których pozach najlepiej prezentuje się Twoja sylwetka.